Папір для копіювання, або буквально кажучи «копірка» представляє з себе листок достатньою мірою тонкого паперу, на одній із сторін якого є специфічний подкрашивающий шар якого-небудь з квітів. Такого роду копіювальний папір надає можливість зробити копію (або деяка кількість копій) певного документа. Чорна копірка (так само як і синя копірка пра...
Папір для копіювання, або буквально кажучи «копірка» представляє з себе листок достатньою мірою тонкого паперу, на одній із сторін якого є специфічний подкрашивающий шар якого-небудь з квітів. Такого роду копіювальний папір надає можливість зробити копію (або деяка кількість копій) певного документа. Чорна копірка (так само як і синя копірка працює за умови використання будь-якого автора або просто гострого інструменту, а також при механічній друку на автоматичному матричному принтері або самій звичайній друкарській машинці.
Купити копірку різних виробників і всіляких розмірів можна в одному з магазинів канцелярських приладдя. Краще всього, якщо це буде магазин товарів для офісу «ОФІСКЛАД».
Копіювальний папір все ще вживається сьогодні, хоч вже не настільки часто, як раніше. Найбільш активно вона застосовується в роботі з різного роду копіювальною та друкуючої технікою, а також у досить незвичних на перший погляд сферах, до яких відноситься, наприклад, стоматологія. Там ця папір для копіювання використовується для точного визначення наскільки щільним стало з'єднання між верхніми і нижніми зубами щелепи після встановлення пломби.
Методика тиражування інформації з одного паперового листа на інші передбачає розташування між двох даних листів копірки. Саме тоді, при написанні або друкування тексту лежить зверху аркуші паперу, такий же точно текст перекопируется і на лежить лист внизу. Тим не менш, необхідно мати на увазі, що копірка неодмінно повинна розміщуватися барвним шаром вниз, тому що в протилежному випадку ніякої копії отримати не вдасться.
Для того, щоб не допустити помилку, бажано мати уявлення про те, яка із сторін виробу має барвним шаром і чим вона різниться від іншої сторони. Цей шар розташовується на тій частині копіювального паперу, яка сильніше відсвічує. Як раз на цю, більш глянсову і гладеньку бік буде доцільно орієнтуватися. На відміну від неї, інша сторона копірки представляється досить шорсткою, матовою поверхнею. Вона завжди повинна розташовуватися з зовнішньої сторони.
Перші зразки копіювального паперу просочувалися спеціальної друкарською фарбою і були тоді ще двосторонніми. Згодом, копірка вже покривалася виробниками сажею, яка змішувалася з якоюсь мастикою. Ця замазка дозволяла сажі краще утримуватися на поверхні паперу, а готовий виріб не так інтенсивно пачкало і мазало все навколо. Пізніше, деякі фірми-виробники організували виробництво різнокольорових копирок, які сподобалися покупцям і стали застосовуватися для копіювання машинного тексту та його рукописного аналога.
Що не кажи, а копіювальний папір, все-таки поступово йде в минуле, підкоряючись могутньому технічного прогресу. Тому якщо ви ще користуєтеся приладами які передбачають використання копірки — не забувайте вчасно поповнювати її запаси.
Менше(044) 5000-200 Чекаємо дзвінки з 900 до 1800
Папір копіювальний, чорний, А4, 100 арк.
Папір копіювальний, синій, А4, 100 арк.
Папір копіювальний синій, A4, 10 аркушів, KIDS Line
Папір копіювальний Axent 3301-02-A, А4, 100 аркушів, синій
Папір копіювальний Axent 3301-01-A, А4, 100 аркушів, чорний
Завантаження...