Патрони з чорнилом є наповненими чорнильною субстанцією абсолютно герметичними ємностями спеціального циліндричної форми. Якраз такі форми можуть застосовуватися в якості змінних, які ставляться на місце вже вичерпали себе, у друкувальних пристроях, чорнильних ручках з пір'яним наконечником, штемпельної продукції різних типів і всюди, де тільки ...
Патрони з чорнилом є наповненими чорнильною субстанцією абсолютно герметичними ємностями спеціального циліндричної форми. Якраз такі форми можуть застосовуватися в якості змінних, які ставляться на місце вже вичерпали себе, у друкувальних пристроях, чорнильних ручках з пір'яним наконечником, штемпельної продукції різних типів і всюди, де тільки така заміна передбачена виробником. Зовсім недавно, чорнило для ручок взялися розфасовувати в циліндричні чорнильні патрони. Ця обставина дуже обрадувало споживачів і значно спростило хід заправки чорнильних ручок, зробивши його акуратним і зручним.
Спочатку, такого роду патрони з чорнилом компанії з виробництва виготовляли з скла і тільки трохи пізніше з'ясувалося, що досить крихке скло не найкращий матеріал для таких цілей. Після цього, почалося виробництво патронів з пластику хорошої якості. І ось тепер ми можемо спостерігати досить пристойну кількість чорнильних патронів, придатних до самим різним моделям пишучих інструментів. Сьогодні, вже абсолютно вільно можна купити картридж для ручки чорного, фіолетового або синього кольорів. Подібні вироби зручні для використання, оскільки вони досить компактні і містять в собі відмінну чорнильну фарбу. Чорнильні картриджі легко і просто міняти, а ваші руки гарантовано не будуть выпачканы.
Звичайно, потрібне чорнильне речовина під тиском вливається в середину пластикового патрона на одному з етапів його виготовлення на заводі. Виробники пропонують покупцям не тільки чорнильні патрони для традиційних ручок, але і патрони, призначені для мистецтва каліграфії. Склад чорнильного речовини в них різний і виробники не рекомендують використовувати їх у простих пір'яних ручки для письма.
Одна з сторін нормального патрона з чорнилом кінчається герметичним торцем, а зворотна сторона — специфічної кромкою певної форми, яка призначена для надягання на голку фідера підходящої ручки або ж просто для вкладання в основний корпус ручки.
В надрах сполучної частини патрона є досить елементарне пристрій, який буквально закриває чорнило для ручок у внутрішній частині картриджа і зберігає їх там до самого моменту використання. Виробники випускають два типи таких замків. Наприклад, у вигляді тонкої плівки, яка йде разом з патроном. При впровадженні такого патрона в корпус ручки, що знаходиться в ній голка, по суті, проколює тонкий мембранний шар і чорнило можуть вільно стікати до фідеру, а потім і до перу.
Другий варіант запору включає в себе два кільцевих виступу в середній частині фланця чорнильного патрончика. Безпосередньо в них розташовується кулька мініатюрного розміру, який начисто перекриває чернильному речовині вихід з картриджа аж до того часу, поки його не проткне голка фідера. У слід за цим, кулька тихо-мирно переміщається всередину патрона, заодно непогано перемішуючи чорнило і не даючи їм шансу прилипнути до стін резервуара.
Менше(044) 5000-200 Чекаємо дзвінки з 900 до 1800
Капсули з чорнилами, фіолетовий. 6 шт. в упаковці
Капсули з чорнилами, чорний. 6 шт. в упаковці
Капсули з чорнилами, фіолетовий, блістер
Капсули з чорнилами, синій. 6 шт. в упаковці
Завантаження...