Йорж туалетний – збереження чистоти вашого унітазу

 

Сотні людей проходять через ваш офіс, і ви прагнете добитися максимальної чистоти? У цьому вам допоможе йорж туалетний – найпростіше засіб, що дозволяє очистити ємність унітазу від будь-якого типу забруднень. У нашому магазині ви знайдете практичні йоржики для унітазів, які стануть при...

Йорж туалетний – збереження чистоти вашого унітазу

 

Сотні людей проходять через ваш офіс, і ви прагнете добитися максимальної чистоти? У цьому вам допоможе йорж туалетний – найпростіше засіб, що дозволяє очистити ємність унітазу від будь-якого типу забруднень. У нашому магазині ви знайдете практичні йоржики для унітазів, які стануть придатними не тільки для персоналу по прибиранню, але і для відвідувачів туалету. Металевий або пластиковий йоршик для унітазу купити який можна у магазині «Карат» є незамінним засобом підтримки гігієни – це дуже важливий аспект для приміщень з великою відвідуваністю.

 

Перш ніж вибрати будь-який йоршик для унітазу Київ, зверніть увагу на їх різновид. Ви зможете придбати звичайний або стінний йоршик для унітазу, а також звернути увагу на йоршик для унітазу підлогова. Представлений у каталозі магазина «Карат» йоршик для унітазу ціна якого може змінюватись в залежності від якості та виробника – це частина інтер'єру вашого офісу. Тому до його вибору варто підійти серйозно. Про те, якою інвентар краще - металевий йоржик, підлогова модель або стінна ми розповімо вам нижче.

 

Як вибрати йоржики для унітазів?

 

Згідно класичної класифікації йорж туалетний може бути з металу і пластику. Пластиковий йоршик для унітазу купити , який ви можете в «Карате» -  зручний, практичний і швидко миється. Вибираючи якісного виробника - ви можете не боятися, що він трісне чи вигорить – сучасні технології дозволяють робити пластик міцним і практичним матеріалом. У свою чергу йоржик металевий буває покритий низькоякісним хромом – ручка йоршика може облізти.

 

За типом конструкції може бути:

 

- йоршик для унітазу підлогова;

- стінний;

- підвісний.

 

У першому випадку з йоржиком в комплекті є спеціальна чаша, в якій може накопичуватися вода і утворюватися бактерії. Такий йоршик для унітазу ціна якого доступна усім не безпечний для використання в лікувальних і навчальних закладах. Стінова конструкція кріпиться до стіни, і є, частіше всього, комплектом для держателя паперу, йоржа і освіжувача повітря. У випадку з підвісним йоржиком, вода в чаші не накопичується, так як вона туди капає з йоржика, однак такий варіант не практичний, якщо в будинку є діти і тварини.

 

Перш ніж зробити покупку зверніть також увагу і на інші характеристики:

 

- довжина ручки йоржика – повинна бути довгою для того, щоб почистити унітаз;

- можливість знімною голови для швидкої заміни або чищення;

- достатня жорсткість самого йоржа для ретельного очищення чаші;

- якісний пластик або металеве покриття, що зберігають зовнішній вигляд виробу.

 

Робіть свої покупки з «Каратом і насолоджуйтесь швидким обслуговуванням і комфортної доставкою!

Less
More
Йорші

Йорші

7 товарів
Відображати 1 - 7 з 7 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка