Механічний олівець представляє з себе варіант эволюционировавшего графітного, але не повну заміну йому. Подібні механічні олівці здатні вирішити завдання швидкого стирання грифеля, оскільки саме з цією задачею не могли впоратися їх дерев'яні попередники. Завдяки особливості свого механізму, автоматичний олівець взагалі не потребує заточування. А...
Механічний олівець представляє з себе варіант эволюционировавшего графітного, але не повну заміну йому. Подібні механічні олівці здатні вирішити завдання швидкого стирання грифеля, оскільки саме з цією задачею не могли впоратися їх дерев'яні попередники. Завдяки особливості свого механізму, автоматичний олівець взагалі не потребує заточування. А основна його перевага в тому, що він не одноразовий. Це означає, що олівець механічний оснащений корпусом багаторазового використання і закінчився в ньому грифель можна легко поміняти на новий.
На сайті кращого магазину канцелярських приналежностей «Офісклад» завжди можна купити механічний олівець. Там же, у спеціально відведених для цього розділах, знаходиться більше 4 тис. товарів для потреб офісу, в тому числі різного типу обладнання та офісні меблі. З будь-яких питань щодо товарів сайту ви можете звернутися в інформаційний відділ нашого магазину, де для вас працюють досвідчені консультанти, готові дати необхідні відповіді і запропонувати свою допомогу в оформленні замовлення.
Поява механічного олівця безперечно зобов'язана знаходиться в побуті звичайному, простому його попереднику. Перша механічна модель з'явилася на світ в 1869 році. Все сталося тоді, коли один американський громадянин задумався про те, щоб якось заощадити грифель. Економія дійсно вийшла серйозна, а додатково до цього вдалося вирішити ще кілька проблем, притаманних звичайній дерев'яній моделі. Наприклад, з'явилася можливість перезаправки олівця, а також можливість користуватися дуже тоненькими грифелями.
Ці інструменти людство використовує донині. Завдяки цангового механізму, пише грифель може висуватися і фіксуватися на зручній для користувача довжині. Саме така система дає можливість максимально економити стрижень.
Всі варіанти цих інструментів для письма (як механічні олівці, так і звичайні дерев'яні), точніше не вони самі, а їх стрижні мають кілька ступенів жорсткості. Для позначення цієї величини на корпусі дерев'яних моделей ставиться певна мітка. Латинська літера «Н» походить від слова «hardness» і означає твердість, а латинська ж літера «Я» вказує на м'якість стрижня. Перед однією з цих літер повинна бути цифра, яка інформує нас про ступінь твердості або м'якості грифеля. Таким чином, на сьогоднішній день можна отримати до двадцяти різних комбінацій. Це актуально в першу чергу художникам і людям, так або інакше пов'язаних з кресленнями або малюнками.
Маючи такий вибір відтінків, вам завжди буде легко підібрати відповідний. Наприклад, твердий стрижень в своєму складі містить менше графіту, а значить і слід залишений їм буде світліше. М'який грифель залишає на аркуші паперу темний, трохи жирнуватий слід.
Практично таке ж різноманітність комбінацій, шляхом зміни пропорцій складових частин суміші, було отримано вже починаючи з 1889 року, завдяки онука засновника концерну Koh-i-Noor Hardtmuth (назва якого тепер відомо всьому світу), що спеціалізувалося на виробництві олівцевої продукції.
Менше(044) 5000-200 Чекаємо дзвінки з 900 до 1800
Завантаження...