Скоби для степлера є витратним матеріалом, що застосовується у степлерах (які по-іншому називаються скобосшівателямі) різних видів. Саме за сприяння скоби відбувається з'єднання паперових аркушів в єдину стопу. Втім, крім аркушів паперу, зшиваючі пристосування можуть прошивати і деякі інші матерії. Скоба для степлера є, по суті, досить вузької м...

Скоби для степлера є витратним матеріалом, що застосовується у степлерах (які по-іншому називаються скобосшівателямі) різних видів. Саме за сприяння скоби відбувається з'єднання паперових аркушів в єдину стопу. Втім, крім аркушів паперу, зшиваючі пристосування можуть прошивати і деякі інші матерії. Скоба для степлера є, по суті, досить вузької металевою смужкою, зігнутої у формі нашої букви «П». Картонна коробка, що містить в собі скріпки для степлера, неодмінно зобов'язана містити в собі дані, що сповіщають користувача про те, до якого сутності увазі зшиває приладу вони підходять. Трапляються позначення, які складаються з двох чисел з дробом (наприклад як у випадку скоби 24/6). Перше число в даній лінії свідчить про номері типу скоби до степлерам, а другий — істинну довжину її ніжки.

Купити скоби ми пропонуємо в інтернет-магазині «Карат» (безпосередньо, в розділі офісних приладдя), так як даний магазин далеко не один рік абсолютно переконливо визнається одним з найкращих постачальників офісних товарів в країні. На сторінках нашого порталу сконцентровано величезну кількість різноманітних канцелярських і офісних товарів, без яких не може існувати жоден офіс. Представлені на сайті товари регулярного попиту постійно присутні у нас в наявності. Дане твердження стосується всілякої паперової продукції, а також дрібних канцелярських товарів та витратних матеріалів до популярної офісної техніки.

Ми бажаємо кожному з наших клієнтів надати можливість оформити замовлення всього необхідного негайно і на єдиному ресурсі. Подібним чином, наші покупці зуміють не тільки значно заощадити власний час, але і знайти приємну знижку з подальшими преміальними накопиченнями. Заради того, щоб ви могли зробити замовлення ще більш швидко і зручно, на нашому ресурсі є консультаційний відділ, знаючі працівники якого допоможуть вам у пошуку якого-небудь конкретного товару, а також в комплектації замовлення в цілому.

Покладається ділити скоби до степлерам на звичайні конторські та промислові. В повсякденному побуті, виробники пропонують використовувати невеликі дужки, які будуть фактично непримітними на скріплених ними паперових пачках. Промислові типи скоб виділяються досить великим розміром і мають більшу міцність.

Доброякісно виготовлена скоба для степлера має проводитися з міцної несеченой дроту з добре загостреними кінцями, які зможуть гарантувати їй елементарне входження в матерію. У всякому разі, вона зобов'язана протикати саме те число аркушів паперу, який оголошено виробником як максимальна. На додаток до цього, сам блок з дужок не має розвалюватися на окремі елементи від незначної тряски. Все ж, слід зауважити, що перераховані вище параметри найбільш застосовні до звичайним механічним скобосшивателям. Тоді як в електро модифікаціях повинні використовуватися спеціалізовані, особливим чином посилені скоби для степлера.

Less
More
Скоби для зшивачів

Скоби для зшивачів

74 товарів
Відображати 1 - 24 з 74 товарів