Дирокол для паперу це механічний пристрій, що призначений для виконання якої-небудь форми отворів у аркуші паперу. Як правило, дирокол може зробити два отвори, традиційно округлої форми. Такі проколи дозволяють приготувати паперові документи до тривалого зберігання в папках (маються на увазі папки-швидкозшивачі). Підготовлені таким чином листи, ...

Дирокол для паперу це механічний пристрій, що призначений для виконання якої-небудь форми отворів у аркуші паперу. Як правило, дирокол може зробити два отвори, традиційно округлої форми. Такі проколи дозволяють приготувати паперові документи до тривалого зберігання в папках (маються на увазі папки-швидкозшивачі). Підготовлені таким чином листи, закріплюються в них за допомогою знаходиться всередині затискного механізму, завдяки якому у документів немає можливості як-небудь випасти.

Дирокол купити ми б порадили в одному з найбільших і найкращих магазинів офісної продукції на території нашої країни — «Карате». У тематичному розділі сайту, який присвячений офісним приладдям, ви зможете підібрати не тільки традиційні, але і фігурні дироколи для пробивання відповідних фігурних отворів. Адреса ресурсу «Карат» у мережі вам допоможе знайти ключовий запит «дирокол Київ».

не Зайвим буде зауважити, що «Карат» на поточний момент вважається одним з найбільших постачальників і виробників товарів офісної орієнтації в країні. Зокрема «Карат» має можливість запропонувати своїм споживачам конкурентоспроможні розцінки без втрати якості продукції, так як особисто дає оцінку виробничим витратам. На додаток до цього, маркетинговий відділ магазину енергійно розвиває напрям якісного сервісного супроводу постійних і потенційних клієнтів. На базі торгового центру «Карат» організована служба інформаційної допомоги покупцям, штатні працівники якій готові забезпечити всім бажаючим активне сприяння у виборі того або іншого товару і комплектації їх замовлення.

У відповідному розділі веб-сайту «Карат» ви побачите велику кількість самих різних модифікацій дироколів. До деяких виробів додаються корисні деталі. Наприклад, знімається ємність для конфетті або вправлені лінійкою, оснащена вимірювальною шкалою. До того ж, дирокол для паперу може бути з фіксатором важільного пристрою і з прогумованим дном, завдяки якому є можливість виключити його мимовільне з'їжджання на площині столу. Деякі модифікації передбачають допустимість мануального регулювання дистанції між прокалываемыми отворами.

Канцелярський дирокол можна віднести до конкретної категорії, в залежності від його пробивних даних. В продажу присутні види простіше, розраховані на малу кількість паперів і високофункціональні моделі, які вміють за допомогою одного натискання проколоти не одну сотню паперових аркушів. До того ж, виробники випускають у світ спеціалізовані дироколи, здатні пробивати пластикові карти.

Якщо немає можливості скористатися стаціонарним пристроєм для різання отворів, на підмогу прийде міні-дирокол. Ця модель славиться своїми портативними габаритами і може вільно перевозитися в кишеньці сумки або одягу.

Для такого модного зараз скрапбукінгу, у продажу можна зустріти незвичайний вид міні дироколів. Це ті, які зможуть вам вирізати фігурні декоративні отвори. За допомогою такого приладу, є можливість разом вирізати, приміром, смайлик, серце або сніжинку.

Less
More
Діркопробивачі

Діркопробивачі

111 товарів
Відображати 1 - 24 з 111 товарів