Ножі канцелярські є спеціальними робочими інструментами, розрахованими для розрізання деякої кількості паперових аркушів ручним способом. Також, ці інструменти в стані розрізати не занадто товстий картон, різні пакувальні поліетиленові плівки, певні види тканини, деякі шкіряні вироби і т. д. Такий ножа для паперу має основний корпус, в достатній...

Ножі канцелярські є спеціальними робочими інструментами, розрахованими для розрізання деякої кількості паперових аркушів ручним способом. Також, ці інструменти в стані розрізати не занадто товстий картон, різні пакувальні поліетиленові плівки, певні види тканини, деякі шкіряні вироби і т. д. Такий ножа для паперу має основний корпус, в достатній мірі гостро вигострене лезо і фіксує механізм, завдяки якому вдається утримувати лезо в зручному для роботи нерухомому стані.

Купити канцелярський ніж (або будівельний ніж) самих різних розмірів можна в призначеному для цього розділі, знаходяться на сторінках сайту магазину канцтоварів «Карат», який нині виразно вважається кращим у своїй сфері діяльності. У зручних для користувачів розділах веб-сайту «Карат» ми зосередили для наших покупців дуже багато товарів, які в будь-якому випадку будуть потрібні в кожному функціонуючому установі. Ножа для паперу купити у вас буде можливість там же.

Насамперед ножі канцелярські відрізняються розмірами ріжучих лез. Переважно, у продажу зустрічаються три їх варіанти: у першого ширина дорівнює 7 мм, у другого — 10-ти мм і у третього — 18-ти. Ножа для паперу має ще однієї досить суттєвою характерною особливістю. Протягом всієї його довжини леза, з рівними проміжками, з нього за допомогою лазера зроблені особливі канавки, завдані під встановленим кутом до осі виробу. Такого роду насічки-канавки прочерчиваются спеціально з тією метою, щоб лезо могло бути наточене максимально просто. процес заточування леза відбувається приблизно так: затупившуюся частина леза ножа просто відламують по найближчій насічці і ножа для паперу знову стає гострим, як раніше.

Канцелярський ніж, з 7-ми мм шириною леза прийнято використовувати для нескладного розрізання паперів різного типу. Більш товсті вироби розрізаються їм досить-таки непросто. Лезо ножа в 10 мм можна назвати найбільш популярними. За винятком паперових і картонних аркушів, воно в стані розрізати вироби з тонкого пластику, деякі види шкіри, а також різні інші матеріали, в тому числі і лінолеум. Хочеться відзначити, що саме цей тип ножа інтенсивно використовується в будівництві або при перетяжки меблів. Найбільш великим з існуючих на ринку ножів є будівельний ніж з самим широким лезом з усіх подібних. Такий ніж вже відноситься до справжнім професійним інструментів.

Фактично у всіх ножів подібного роду є ще одна значна деталь — це фіксуюче пристосування. В елементарних канцелярських ножах він виготовляється з пластмаси, тоді як у більш просунутих і якісних моделях він може бути зроблений з металу. Такий механізм являє з себе що розсувається елемент, пересуваючи який по корпусу ножа, можна пересунути саме лезо і зафіксувати його в обраному положенні.

Less
More
Ножі канцелярські

Ножі канцелярські

30 товарів
Відображати 1 - 24 з 30 товарів