Тижневик недатований чимось дуже нагадує офісний планінг, тільки, на відміну від нього, тижневик володіє формою, ідентичною формі звичайного щоденника. У нього спокійно можна заносити безліч суттєвих і необхідних відомостей про наступаючих заходах, яких-небудь діях або здійснених факти. У власника такої штучки обов'язково з'явиться зручний випад...

Тижневик недатований чимось дуже нагадує офісний планінг, тільки, на відміну від нього, тижневик володіє формою, ідентичною формі звичайного щоденника. У нього спокійно можна заносити безліч суттєвих і необхідних відомостей про наступаючих заходах, яких-небудь діях або здійснених факти. У власника такої штучки обов'язково з'явиться зручний випадок для того, щоб внести туди власні відповідні нагоди примітки і створити нотатки про події. Таким же простим чином, на сторінках тижневика можна буде помістити прийдешній план яких-небудь дій, а також зробити кілька термінових розрахунків або навіть невелику замальовку.

Все це і навіть набагато більше є можливість записати тижневик без дат купити якою у вас є всі підстави в самому оптимальному для цього магазині офісної продукції «Карат». Представлений великий вибір. На тому ж ресурсі ви зможете підібрати і замовити вельми презентабельний шкіряний тижневик, який неодмінно правильно підкреслить ваше успішне становище. Крім того, будь-ідентичний тижневик купити у вас є можливість в одному з розділів сайту «Карата», який присвячений тижневиків.

Тижневик недатований особливо зручний тим, що має оглядом кожного тижня цілком, які перебувають на його розворотах. А зважаючи на те, що ніяких дат він в собі не містить, то очевидно відмінно підійде тим особам, які захочуть самостійно розставляти дати подій і не обмежувати себе вже існуючими. Особливо це доцільно тоді, коли у ваших трудових тижнях присутні вільні від будь-яких глобальних подій дні, згадка про яких можна пропустити, а на їх місці позначити відомості, розраховані вже для зовсім іншого дня, можливо, більш багатого на події.

Неймовірно популярний у нас шкіряний тижневик відмінно можна використовувати у вигляді самостійного рекламного носія. Його красиво оформлену обкладинку, можна визначити як рекламну площадку для якого-небудь фірмового логотипу. До речі, той же логотип можна якісно надрукувати на всіх аркушах тижневика. Слідом за цим, брендований вже як треба тижневик можна активно роздаровувати постійним клієнтам або діловим партнерам компанії, у вигляді невеликого знаку уваги.

Як і щоденник, тижневик може стати прекрасним помічником у систематизації і правильної організації вашого робочого часу. Зараз, напевно, всі чули про таке поняття, як тайм-менеджмент, хоча далеко не все ще, на жаль, почали щоденно використовувати його у своїй повсякденній життя. Грамотне розподіл власного часу (особливо, якщо мова йде про робочому часу) допомагає значно підняти рівень результативності його використання. Завдяки цьому, у вас вийде обзавестися додатковими вільними від справ хвилинами або навіть годинами, які можна буде витратити на справедливо заслужений відпочинок.

Less
More