У повсякденному побуті кожного підприємства часто використовуються друку, які можуть застосовуватися для різних цілей. Тоді і приходить думка про покупку такої універсальної речі, як самонаборный штамп або, так званий, штамп набірної. У чому ж їх універсальність? Від звичайних штемпелів їх вигідно відрізняє можливість змінювати текст відбитка, н...

У повсякденному побуті кожного підприємства часто використовуються друку, які можуть застосовуватися для різних цілей. Тоді і приходить думка про покупку такої універсальної речі, як самонаборный штамп або, так званий, штамп набірної. У чому ж їх універсальність? Від звичайних штемпелів їх вигідно відрізняє можливість змінювати текст відбитка, на власний розсуд, наприклад, оновлювати актуальну дату або інші параметри, кожен раз, коли це необхідно. Саме тому штампи самонабірні завоювали сьогодні таку популярність в середовищі офісних установ. Виробники радують великим вибором їх варіантів і розмірів, від стандартних, зручних для руки, до мобільних маленьких, трохи більше запальнички. Хоча такий штамп текстовий і не думає поступатися своїм великим побратимам.

Інтернет-магазин «Карат», який є найбільшим магазином з продажу канцелярських приналежностей, хоче запропонувати вам купити штамп будь-якого зразка в корпусі з пластику або металу. У відповідному розділі ви обов'язково зможете підібрати собі відповідний. Але, якщо раптом у вас з'являться додаткові питання, про яке-небудь з товарів, — відповідь вам знайдуть кваліфіковані консультанти довідкового відділу нашого магазину. Вони уточнять для вас наявність і інші характеристики обраного вами лота, ознайомлять зі способами оплати замовлення і доставки. Для вашої зручності працює спеціальна інформаційна лінія.

Чим же вигідні та цікаві штампи самонабірні? Насамперед своєю практичністю і універсальністю. Завдяки можливості самонабора, вони можуть дозволити вам не тільки набрати необхідну інформацію, але і змінювати її залежно від обставин. Це дуже актуально в тих випадках, коли кожен день повинна бути змінена дата.

Самонаборный штамп — це таке пристосування, що складається з верхньої та нижньої частини, а також бази, на яку і слід приклеїти заздалегідь заготовлену і набране кліше. Між двома цими частинами є пружинка, за допомогою якої здійснюється рух бази від штемпельної подушки з чорнилом (до якої вона постійно притиснута у вихідному положенні) до аркуша паперу, на який, власне, і повинен виробляється відбиток. Під час цього руху база здійснює переворот. Така система дозволяє захистити штемпель від швидкого зносу, а чорнило від постійного висихання і небажаного розбризкування. Штемпельну подушку, за необхідності, можна замінити (запасна часто йде в комплекті). Кольори чорнила є різні. Головка цього пристрою зроблена прозорою для того, щоб ви завжди могли бачити зразок перед відбитком і ні в чому не помилилися.

В комплекті до самого штампу ви знайдете аксесуари, для зручності його використання — одна або кілька табличок з символами (каса символів) для складання кліше, які пропонується брати невеликим пінцетом, що входять у набір також, як і чорнильна подушка. Каса символів пропонує символи з української і російської мов, а сам штамп, залежно від моделі, зможе надрукувати вам від одного до декількох рядів тексту.

Less
More
Штампи самонабірні

Штампи самонабірні

17 товарів
Відображати 1 - 17 з 17 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Кількість рядків