Штемпельні фарби будуть доречні в будь-якому офісному установі, зважаючи повсюдного поширення різноманітних відбитків. Приміром, особливу популярність сьогодні набула фіолетова і синя штемпельна фарба. Друкування таких кольорів активно використовуються на різного роду офіційних документах. На внутрішніх документах, у діловодстві найчастіше засто...

Штемпельні фарби будуть доречні в будь-якому офісному установі, зважаючи повсюдного поширення різноманітних відбитків. Приміром, особливу популярність сьогодні набула фіолетова і синя штемпельна фарба. Друкування таких кольорів активно використовуються на різного роду офіційних документах. На внутрішніх документах, у діловодстві найчастіше застосовується червона фарба штемпельна. Треба сказати, що на цьому список використаних відтінків не закінчується. У продажу є також чорні та зелені фарби для штампів, які теж знайдеться куди застосувати.

Найкраще вам буде купити штемпельну фарбу на сайті або в магазині компанії «Карат». Його спеціалізація як раз поширюється на різного роду канцелярські речі та інші товари для офісних потреб. На базі нашого ресурсу представлено понад 4 тис. позицій цієї тематики, а також безліч підсобних товарів. Наприклад, у господарському розділі сайту ви знайдете різноманітну побутову хімію та прибиральний інструментарій для догляду за місцями загального користування, а також гігієнічні (мило, паперові рушники, накладки на унітаз і інше) і пакувальні товари (сміттєві пакети, плівки, пломби тощо), без яких складно обійтися.

У розділі техніки та електроніки ми пропонуємо вам різні комп'ютерні аксесуари, велике обладнання і дрібну офісну техніку. Там можна замовити для офісу, приміром, біндер, знищувач документів, ламінатор або детектор валют. У розділі презентаційного обладнання присутні різного роду демонстраційні системи, штендери, трибуни, дисплей-системи, магнітно-маркерні дошки, проектори і багато іншого.

Так, у нас дуже багато товарів і щоб у вас була можливість розібратися в них, ми створили спеціальну інформаційно-довідкову службу, укомплектовану найбільш досвідченими і грамотними співробітниками, які з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть у виборі товару, який вас цікавить. Номери телефонів та графік роботи нашої служби підтримки покупців ви знайдете на сторінці контактної інформації сайту магазину «Карат».

Перші відбитки на кореспонденції почали ставити ще в 17-ом столітті. Такий собі прототип поштового штампу, придумав один англійський королівський поштовик. Їм рухало бажання полегшити собі роботу шляхом такої нехитрої автоматизації. Адже те, що він став пропечатывать штемпелем, раніше йому доводилося писати від руки.

Спочатку, такі друку грали роль датерів, тобто, відтискали на конверті дати. А оскільки про стрічкових пристроях тоді годі було й мріяти, то річний набір поштового працівника складався з штемпелів, в кількості 366 штук, по одному на кожен день року. І тільки набагато пізніше, відбитки стали видавати більше інформації, наприклад, про назву міста або штату відправника. При цьому, форма подібних друкованих інструментів, тільки кругом не обмежувалася, вона могла бути овальної або навіть прямокутної.

Нова система маркування кореспонденції (а до цього вона не індексувалася ніяк) припала дуже до душі простим громадянам. Вона давала можливість особисто відслідковувати терміни і місце відправлення листів, а також ускладнювала шпигунську діяльність зловмисників, які намагалися непомітно прочитати не призначалися їм папери.

Less
More
Штемпельні фарби

Штемпельні фарби

40 товарів
Відображати 1 - 24 з 40 товарів