Відкриваючи свій пошуковик і набираючи в ньому фразу «фотопапір Київ», ви будете мати можливість опинитися на сайті інтернет-магазину «Карат», а це означає, що ви зробили вдалий вибір, оскільки саме у нас, на ряду з безліччю інших товарів ви зможете купити фотопапір. Наприклад, таку як фотопапір WWM, представлена у винятковому асортименті і має ...

Відкриваючи свій пошуковик і набираючи в ньому фразу «фотопапір Київ», ви будете мати можливість опинитися на сайті інтернет-магазину «Карат», а це означає, що ви зробили вдалий вибір, оскільки саме у нас, на ряду з безліччю інших товарів ви зможете купити фотопапір. Наприклад, таку як фотопапір WWM, представлена у винятковому асортименті і має чимало прихильників серед професіоналів. Також у нашому магазині завжди в наявності глянсовий фотопапір   товар широкого споживання, використовувана для відбитки звичайних стандартних 10х15 і інших форматів фотографій. А також фотопапір А4 для шанувальників широкого формату.

Фотопапір призначена для відбитки знімків. Найпопулярніший спосіб — це струменевий друк за допомогою струминного принтера. Потім йде лазерна технологія, для цих видів принтерів потрібно купувати спеціальну папір для лазерних принтерів. Найрідкісніша — термосублимационная технологія друку знімків, для неї теж є своя фотопапір.

папери існують також різні верхні шари, так зване покриття, вона може бути глянсовою, матовою або тисненою. Тут кожен вибирає, що йому більше подобається. Глянсовий фотопапір — це папір з особливим дзеркальним блиском. Матова фотопапір не така блискуча, зате більш стійка до різного роду забруднень і відбитків пальців. Фотографії зроблені на тисненої папері справляють враження трохи зернистих ретро-знімків, які ще можна іноді зустріти в старих фотоальбомах.

Фотопапір WWM, представлена на сторінках нашого інтернет-магазину, має різні варіанти фактур і підкладок. Є найпростіша, глянцева або матова. Є двостороння фотопапір, що дозволяє друкувати знімки на обох своїх сторонах. Є цікавий і незвичайний варіант фотопаперу   фотопапір глянсова на магнітній основі, тобто зроблену з її допомогою фотографію можна відразу ж примагнитить до холодильника. Це дуже зручно, замість звичайного знімка можна використовувати, наприклад, ваш логотип або особа кращого співробітника для дошки пошани. Є папір з ефектом шкіри або лляного полотна, а фотографія зроблена на такому папері буде схожа на справжню картину. Також є в асортименті самоклеюча фотопапір, її теж зручно використовувати під логотипи і етикетки. З її допомогою можна прикрасити навіть старий шафа, оклеив його улюбленими фотографіями зробленими на самоклеючій фотопапері. За допомогою тієї ж папери для CD можна і диски оформляти на свій розсуд. І нарешті, термотрансферний фотопапір — вона дозволяє наносити зображення тканини.

Less
More
Футляри для оснасток

Футляри для оснасток

4 товарів
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка