Презентаційні аксесуари є предметами, які мають пряме відношення до демонстраційного обладнання. До таких предметів належать, зокрема, губка для магнітних дошок, використовувана для витирання слідів маркера з поверхні презентаційної дошки. Рідина для дошки, також має безпосереднє відношення до презентаційним аксесуарів. З її допомогою може прово...

Презентаційні аксесуари є предметами, які мають пряме відношення до демонстраційного обладнання. До таких предметів належать, зокрема, губка для магнітних дошок, використовувана для витирання слідів маркера з поверхні презентаційної дошки. Рідина для дошки, також має безпосереднє відношення до презентаційним аксесуарів. З її допомогою може проводитися систематичне очищення письмовій поверхні, що є безумовним плюсом для продовження терміну служби вашого виробу. До презентаційним аксесуарів відносяться також лазерні указки, так як з їх допомогою можна дуже зручно вказувати саме на те місце дошки, куди потрібно привернути увагу аудиторії глядачів. Тримачі для маркерів теж дуже потрібні при роботі з демонстраційним обладнанням, тому що вони дають можливість зберігати всі використовувані в роботі маркери під рукою і не відшукувати їх постійно по всьому приміщенню.

Крім усього перерахованого вище, аксесуарами для презентацій служать і блокноти для фліпчартів. Вони просто необхідні для того, щоб якісно продемонструвати певне зображення, яке є тільки на паперовому носії. Всі наведені як приклад презентаційні аксесуари ви можете знайти і замовити в одному з розділів інтернет-магазину «Карат». Для того, щоб прискорити процес вибору і замовлення товарів для вашого офісу, хотілося б порекомендувати вам вдатися до допомоги нашого консультаційного відділу. Там, кваліфіковані співробітники досить швидко зможуть зорієнтувати вас у виборі відповідного виробу, забезпечать вас додатковою інформацією про вибраний товар і миттєво оформлять замовлення з подальшою доставкою його.

Хочеться розглянути окремі аксесуари до презентаційному обладнання ближче. Отже, губки для дощок. Губка для магнітних дошок нерідко вкладається в комплект разом з демонстраційною дошкою.

Незалежно від форми, кольору і вартості, вироби такого роду чудово підійдуть для сухостираєма дощок всіх видів. В якості способу додаткової економії коштів, можна придбати спеціальну багаторазову модель губки разом зі спеціальними змінними вкладишами до неї. До речі, вкладиші такого роду виробники часто випускають на липучках. Зрозуміло, такі вкладиші зможуть бути встановлені тільки на тих різновидах губок, в яких передбачена їх заміна.

Періодично, фірми-виробники намагаються випустити досить оригінальні моделі маркерних губок, в цілях залучення додаткової уваги до даної продукції. Зокрема, в магазинах можна знайти губки, які мають невелике поглиблення характерного діаметра по центру. Саме в таке поглиблення передбачається вкладати робочий маркер. До речі кажучи, найчастіше, маркер може покладатися в комплекті з губкою для маркерної дошки і саме в такому вигляді пропонується покупцям. Досить часто, губка для магнітних дошок оснащується виробником міцним пластиковим корпусом, який здатний продовжити термін служби даного виробу.

Less
More
Аксесуари для презентаційного обладнання

Аксесуари для презентаційного обладнання

4 товарів
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Підбір товару

Наявність