Шафи для ключів – оптимальний спосіб зберігання і систематизування

 

Найбільшою проблемою в офісі є постійна втрата ключів, тому багато керівників звикли до системи їх зберігання – у цьому вам допоможуть практичні і зручні шафи для ключів, які ви можете розмістити на виході, у адміністратора, сторожа або охоронця. Навіть найпростіший шаф...

Шафи для ключів – оптимальний спосіб зберігання і систематизування

 

Найбільшою проблемою в офісі є постійна втрата ключів, тому багато керівників звикли до системи їх зберігання – у цьому вам допоможуть практичні і зручні шафи для ключів, які ви можете розмістити на виході, у адміністратора, сторожа або охоронця. Навіть найпростіший шафа на 24 ключів допоможе вам легко контролювати всіх відвідувачів вашого бізнес-центру або офісу – місць, де велике скупчення людей може призвести до плутанини. Відзначимо, що навіть великий шафа на 48 ключів не займає багато місця і може бути розташований в евакуаційному коридорі або кабінеті директора.

 

Бажаючи вибрати практичний шафка для ключів, звертайте увагу на його комплектацію – наявність кріплень, брелоків – все це дозволить вам систематизувати зберігання ключів. Дуже важливим елементом може стати скло або непрозора дверцята – ще один фактор, що впливає на ціну. В нашому магазині ви можете купити ключовий шафа, , який буде повністю відповідати вашим вимогам – якісний, надійний, з замком. Такий шафа для ключів купити в «Карате» - знахідка для будь-якого підприємства.

 

Місце зберігання для ключів – на що звернути увагу?

 

Якщо вам необхідні шафи для ключів квартири – то кращим варіантом стануть більш прості дерев'яні або дизайнерські ключниці. Якщо ж ви шукайте практичний шафа на 24 і 48 ключів, то краще купити в «Карате» металеві варіації. Вони можуть бути обладнані замком і прозорою дверцятами або окремим віконцем – навіть в закритому ящику ви бачите кількість ключів, яка знаходиться в системі. Перш ніж купити ключовий шафа необхідно вирішити всі критерії вибору:

 

  • місткість;
  • матеріал виготовлення;
  • ціна і надійність;
  • кількість.

 

Таким чином, ви можете придбати практичний і зручний шафка для ключів невеликою місткістю в свій власний офіс. А додатковим придбанням стане шафа для ключів купити, який необхідно вахтера або на рецепшн.

 

Використовуючи таку систему зберігання, роблячи правильні покупки – ви можете зберегти свій  офіс в безпеці і навіть завести журнал окремих відвідувань. Стежити за офісом і робити його затишним комфортніше з магазином «Карат»!

Less
More
Шафи для ключів

Шафи для ключів

10 товарів
Відображати 1 - 10 з 10 товарів