Гумка для стирання — це одна з найбільш вживаних канцелярського приладдя в галузях, пов'язаних з використанням грифельного олівця, а також деяких видів кулькових ручок і чорнила. стірательная Гумка, купити яку найкраще в магазині «Карат», буде корисна тоді, коли потрібне коригування складного креслення, малюнка або тексту. Подібний ластик для ол...

Гумка для стирання — це одна з найбільш вживаних канцелярського приладдя в галузях, пов'язаних з використанням грифельного олівця, а також деяких видів кулькових ручок і чорнила. стірательная Гумка, купити яку найкраще в магазині «Карат», буде корисна тоді, коли потрібне коригування складного креслення, малюнка або тексту. Подібний ластик для олівця буває різного розміру і щільності. Виготовляють його з підготовленого каучуку і фарбують згодом, в різні кольори.

Можливість купити гумку для витирання слідів від грифеля олівця або чорнильної пасти вам надає сайт канцелярського інтернет-магазину «Карат», що по праву вважається одним з кращих магазинів в цій області. Штат нашого магазину укомплектований професіоналами своєї справи, які поділяться з вами своїми порадами, а також допоможуть зібрати замовлення та підготувати його на відправку до вас (контактний телефон служби підтримки шукайте на сторінках сайту). Словом, якщо ви зайняті проблемою закупівлі необхідних товарів для потреб офісу (в тому числі і дрібної канцелярії), — можете вважати, що ця проблема успішно вирішена, оскільки товари категорії основного напрямку завжди є у нас в наявності і можуть бути надіслані дуже швидко. Купити ластик у нас так само легко, як і все інше, що представлено на сайті в кількості що перевищує 4 тис. найменувань.

У цьому огляді ми познайомимося з принципом дії, за яким працює ластик та його видами. Властивості матеріалу цього виробу такі, що під час тертя його об папір, створюється поле електростатичної напруги, яке, в свою чергу, притягує до себе навіть найдрібніші частинки графітного грифеля олівця. У той же час, завдяки все тим же особливостям матеріалу, він просто починає кришитися, що дає можливість  постійного оновлення і очищення робочої поверхні, а значить, створює готовність до наступного її використання.

І ще одне властивість гуми цього типу — її абразивні здібності. Завдяки цій здатності, ластик може позбавити папір не лише від слідів олівця або ручки, а і стерти трохи частинок самого аркуша паперу, втім, сильно його не пошкодивши, оскільки володіє, все-таки, слабко абразивністю.

Кожному покупцеві бажано перевірити м'якість стирательной гумки перш, ніж її вибрати. Старі або неякісні — вони не зможуть впоратися зі своєю роботою, а тільки забруднять вам аркуш паперу, розмазавши по ньому частинки графіту.

Виробники також пропонують ластики, здатні стерти слід від чорнильною пастою кулькової ручки. Випускаються як окремі екземпляри, так і комбіновані, в яких одна сторона призначена для олівця, а інша — для ручки. Щоб користувачу було легше їх розрізняти, сторони забарвлюються двома різними кольорами.

Форма, яка їм надається, може бути різною — стандартної прямокутної, нестандартно круглої, трикутної, але останнім часом, все більше гумок роблять витягнутими зі скошеними краями. Крім того, їх часто прикріплюють до верхівки олівця, щоб складніше було втратити.

Less
More
Гумки для стирання

Гумки для стирання

142 товарів
Відображати 1 - 24 з 142 товарів

Підбір товару

Наявність