Точила для олівців прийшли на зміну звичайним або складаним ножам. Раніше, саме вони розглядалися як перший засіб в заточування олівців, але хоч вони і володіли рядом незручностей, ламали грифель або заточували нерівномірно, — іншої альтернативи просто не було. З появою такого пристосування як механічна точилка, процес став значно простіше. У на...

Точила для олівців прийшли на зміну звичайним або складаним ножам. Раніше, саме вони розглядалися як перший засіб в заточування олівців, але хоч вони і володіли рядом незручностей, ламали грифель або заточували нерівномірно, — іншої альтернативи просто не було. З появою такого пристосування як механічна точилка, процес став значно простіше. У нашому інтернет-магазині «Карат», в комфорті, не залишаючи дому чи офісу, ви можете купити точило будь-якого кольору і конфігурації на ваш смак. Наш сайт, у числі інших, пропонує вам такі популярні їх види, як точилка металева, чинка пластикова або чинка з контейнером.

На сьогоднішній день у виробників є всі можливості винаходити і пропонувати своїм покупцям широкий вибір різновидів оформлення точілок. Наприклад, механічна точилка — це невеликий точильний агрегат з ручкою, при обертанні якої і відбувається загострювання олівців. Як правило, це така стаціонарна, часто прикріплюється до краю столу, чинка з контейнером в металевому або пластиковому корпусі, що має спеціальний відсік для стружки. Вони будуть дуже до речі креслярям, дизайнерам і всім іншим людям, чия професійна діяльність тісно пов'язана з використанням олівців, щоб процес їх заточування став чітким і не займав би так багато дорогоцінного часу.

Більшості ж людей, що використовують олівці час від часу, ми б порадили звернути увагу на такий вид точілок, як звичайна точилка металева або чинка пластикова. Точила цих видів розраховані на широкий споживчий коло. З одним або двома лезами, вони відрізняються своєю компактністю та безліччю інтерпретацій. Їх колірна палітра насичена й широка, а серед запропонованих форм кожен знайде саме ту, яка згладить саме його погляд.

Шанувальникам водної стихії, наш магазин пропонує вибрати пластикові точила виконані у формі хвилі, рибки, милого дельфіна, чарівною черепашки, восьминіжка або навіть медузи. Любителі спортивних ігор зможуть купити точило «футбольний м'яч» або її колегу — «м'яч баскетбольний», висловивши таким оригінальним способом свою підтримку спортивного руху взагалі. Подібні речі обов'язково прикрасять ваш стіл і додадуть трохи позитиву у ваші трудові будні. Дітям, є можливість вибрати дитячу механічну точило, яка, на відміну від її звичайного варіанту для дорослих, виконана з пластика, що покликане попередити можливість травмування вашого чада. Ще діткам підійдуть точила для олівців із зображенням героїв з улюблених мультиків. А холодною зимою своїм виглядом вас зігріє точилка з назвою «Весна». Може, завдяки вашій дострокового весняному настрою і календарна весна не змусить себе довго чекати. Треба сказати, що якщо ви ставитеся до категорії прихильників стриманого ділового стилю, на сайті нашого магазину ви теж зможете знайти точила на свій смак.

Less
More
Чинки

Чинки

88 товарів
Відображати 1 - 24 з 88 товарів