Клей універсальний отримав таку назву завдяки своїй універсальній здатності склеювати воєдино різні за складом та фактурою матеріали. По суті, це суперклей (так його теж часто називають). Від інших він відрізняється високими адгезійними здібностями і успішно застосовується в дрібному ремонті. Зазвичай, виробники випускають універсальний суперкле...

Клей універсальний отримав таку назву завдяки своїй універсальній здатності склеювати воєдино різні за складом та фактурою матеріали. По суті, це суперклей (так його теж часто називають). Від інших він відрізняється високими адгезійними здібностями і успішно застосовується в дрібному ремонті. Зазвичай, виробники випускають універсальний суперклей в тюбиках невеликого розміру, оскільки він дуже швидко висихає, варто йому тільки стикнутися з повітрям. Саме тому, найбільш оптимальним буде повне використання тюбика за один раз. Клей-гель такого зразка, що містить в собі до 99 відсотків циноакрилата, в якості активної речовини.

Краще всього, супер клей купити на сайті інтернет-магазин «Карат», який не перший рік успішно займається поставками канцелярської та офісної продукції як у Києві, так і в межах України. В нашому магазині ми зібрали безліч товарів офісної тематики, в тому числі і універсальний суперклей. Крім нього, у нас є полюбився всім рідкий ПВА, рідкий канцелярський, а також різні клеючі ролери і олівці. По виникаючих в процесі вибору питань, ми пропонуємо вам звернутися в нашу інформаційно-довідкову службу, створену спеціально для вашої зручності.

Отже, «Super Glue» (саме так він був названий) винайшли в 1942 році. Однак, тоді його надмірна клейкість не тільки не була оцінена по достоїнству, але навіть заважала. Відкриття в маси не пішло. На щастя, через десяток років, його ж автор повторно зіткнувся з високою адгезійною здатністю ціаноакрилату і на цей раз вирішив дати життя своєму відкриттю. У 1958 році, був випущений суперклей, який став справжньою сенсацією.

Треба сказати, що різноманітні клеючі розчини використовувалися людиною давно. Починаючи з давніх єгиптян, які могли склеювати листи Карату і дрібні дерев'яні вироби; і закінчуючи англійцями, які перші подали патент на рибний клей.

Які ж природні механізми діють в той час, коли відбувається приклеювання одного фізичного тіла до іншого? Для позначення цього явища використовується термін «адгезія». Вона базується на здатності молекул взаємодіяти між собою і поширюється як на тверді, так і рідкі фізичні тіла. Однією з найбільш простих ілюстрацій того, можуть служити два рівних скла. Якщо їх щільно прикласти один до одного — вони склеятся. Однак, якщо проробити ті ж дії з листами картону — прилипання один до одного не станеться. Пояснюється це тим, що подібне молекулярне взаємодія відбувається тільки на дуже близькій відстані, а нерівна шорсткість картонного листа вже перешкодить даного явища.

Найпростішим клеєм можна назвати звичайну воду, оскільки вона здатна заповнити собою всі мікроскопічні нерівності і дати можливість початися процесу молекулярної взаємодії. Всі знають, що ті ж два аркуші картону приклеїти один до іншого, якщо вони будуть попередньо смочены водою.

Саме ці знання і лягли в основу всієї клейовий індустрії.

Less
More
Клей спеціальний

Клей спеціальний

5 товарів
Відображати 1 - 5 з 5 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Вага (г)