Леза для канцелярських ножів є запасними вставними елементами, що додаються на зміну вже износившимся в канцелярських ножах, які використовуються в офісах. Канцелярські леза можуть мати відмінності у довжині та ширині. Традиційно, лезо до офісного ножу виготовляється виробником з металу хорошої якості. Також, на власній поверхні воно має спеціал...

Леза для канцелярських ножів є запасними вставними елементами, що додаються на зміну вже износившимся в канцелярських ножах, які використовуються в офісах. Канцелярські леза можуть мати відмінності у довжині та ширині. Традиційно, лезо до офісного ножу виготовляється виробником з металу хорошої якості. Також, на власній поверхні воно має спеціальні лазерні насічки, які наносяться під потрібним кутом до осі основного виробу, через однакові проміжки. По ним потрібно відламувати матеріал, якщо виникне така потреба. Подібним канцелярскому, вважається і лезо для будівельного ножа, так як спосіб його дії дуже схожий з принципом дії канцелярського.

Купити канцелярські леза для ножа будь-якої величини можна в певному розділі на сайті магазину канцелярських приналежностей «Карат», який сьогодні, абсолютно справедливо вважається кращим у своїй галузі.

Леза для канцелярських ножів можуть бути розраховані на використання у великих або малих ножах. Завдані лазером канавки-насічки, чудово управляються з проблемою заточування леза канцелярського або ж будівельного ножа. Тоді, коли кінець леза протягом інтенсивного використання подтупится, його шматочок можна елементарно відламати йде по канавці за допомогою плоскогубців. Після цього, ваш ножик знову стане таким же наточеним, яким і був. Подібним способом можна навострить лезо певне число разів. Однак, пізніше воно стане надто коротким і його потрібно буде поміняти на новий.

Канцелярські леза відрізняються своїми розмірами. Якщо воно шириною 7 мм, то ймовірно, воно буде служити для розрізання паперу і не надто грубого картону. Матеріал більшої міцності, при сприянні подібного леза, розкроїти буде нелегко. Лезо з шириною 9 мм набагато більш поширене, ніж попереднє. З його допомогою можна перерізати не тільки звичайний папір, картон, але і тонку шкіру, пластикові вироби і деякі інші матеріали, до числа яких можна віднести, наприклад, лінолеум. Хочеться підмітити що, лезо саме такого розміру досить часто застосовується в будівельній справі. А лезо для будівельного ножа максимальної ширини має 18-ма мм. Це вже зовсім не офісна різновид, яка призначається для максимального навантаження.

Безпосередньо сам канцелярський або ж будівельний ніж представляє з себе знаряддя для розрізання всіляких матеріалів. Складається цей інструмент із зовнішнього корпуса, висувного леза, а також особливого механізму фіксації, який здатний утримувати лезо в процесі роботи.

Магазини, традиційно, пропонують леза для канцелярських ножів в наборах. У більшості випадків, самі леза мають трапецоїдну форму, яка є найбільш зручною для роботи і подальшої заточування. Відносно недорогі моделі ножів виробляються в пластиковому корпусі, тоді як більш довговічні — у корпусі з металу.

Less
More
Леза для канцелярських ножів

Леза для канцелярських ножів

12 товарів
Відображати 1 - 12 з 12 товарів

Підбір товару

Наявність
Матеріал
Ширина леза, мм