Збираючись поповнити витратними матеріалами ваші офісні запаси, обов'язково завітайте у відповідний розділ нашого інтернет-магазин «Карат» для того щоб купити клей-олівець   цю незмінно популярну і потрібну на кожному робочому столі річ. На нашому сайті ви легко знайдете тисячі інших, просто необхідних канцелярських товарів для вашої роботи...

Збираючись поповнити витратними матеріалами ваші офісні запаси, обов'язково завітайте у відповідний розділ нашого інтернет-магазин «Карат» для того щоб купити клей-олівець   цю незмінно популярну і потрібну на кожному робочому столі річ. На нашому сайті ви легко знайдете тисячі інших, просто необхідних канцелярських товарів для вашої роботи. А за будь-яким, що виникають у вас у процесі вибору питань, будь то будь канцелярський клей, клей-олівець, ціна цього клею або з питань, що стосуються інших наших товарів, ви можете звернутися в наш Call-center, де вам на допомогу прийдуть наші фахівці. Вони ж допоможуть вам оформити замовлення, уточнять наявність того чи іншого товару і розкажуть про всі можливі способи його оплати і доставки. А в цій статті ми спробуємо розібратися в яких видах нам зустрічається подібний склеювальний олівець, які його можливості і характеристики.

Отже, клей-олівець або так званий, клейовий олівець — це офісна приналежність заслуговує окремої уваги. Це твердий клей, поміщений в пластмасову тубу невеликого розміру, зазвичай циліндричної форми, свого роду стік. У своїй основі він має спеціальне коліщатко, покрутивши яке, можна викручувати і закручувати стовпчик клею. На поверхні туби нанесене маркування, а зверху є щільно закривається кришка, покликана убезпечити клей-олівець від передчасного висихання. Така форма клею робить його більш мобільним і зручним у застосуванні, без втрати ефективності при цьому. Особливо він популярний серед школярів, завдяки своїм невеликим розмірам.

У левовій частці таких клеять олівців використовується PVP (полівінілпіролідон) основа, рідше — PVA (полівінілацетат). Відмінність тільки в трохи більшій кількості клеючих речовин у першому варіанті. Але вони обидва призначені для приклеювання виробів із простою папери, не товстого картону або фотопаперу.

На сьогоднішній день, виробники цього продукту пропонують все нові його різновиди, покликані привнести додаткові зручності для його користувачів. З новинок, на нашому сайті ви зможете відшукати клей-хамелеон, який здатний залишати за собою не прозорий, а злегка видимий слід, зникаючий, втім, через півхвилини після його нанесення. Це зручне нововведення, що дозволяє бачити заповнене клеєм простір папери, а значить приклеїти потрібний елемент набагато точніше, ніж раніше. Ще склеювальний олівець може мати не тільки циліндричною формою, а й такою формою трикутної призми, що може дуже стати в нагоді в разі приклеювання будь-яких деталей у важкодоступних місцях або там, де не впорається звичайний олівець.

У нашому інтернет-магазині «Карат» представлена серія екологічно чистого клею в різних формах і фасовках. Він позначений спеціальним маркуванням на корпусі. Ще у нас ви зможете замовити цікаву новинку — кольоровий клей серії «Неон», залишає певний колір. Перш за все такий варіант хочеться запропонувати дітям.

Звертаємо вашу увагу на те, що незалежно від фірми-виробника і серії, будь клей-олівець, представлений на нашому сайті, не токсичний і абсолютно нешкідливий для здоров'я.

Less
More
Клей-олівець

Клей-олівець

59 товарів
Відображати 1 - 24 з 59 товарів