Ні єдина організація офісного типу не обходиться без туалетної кімнати. Це абсолютно природно. І так само природно в таких закладах повинна підтримуватися чистота і дотримуватися норм гігієни. Оскільки людей багато і всі вони різні, саме в цілях гігієни, солідні компанії використовують у своїх туалетах накладки на унітаз, які розраховані на одно...

Ні єдина організація офісного типу не обходиться без туалетної кімнати. Це абсолютно природно. І так само природно в таких закладах повинна підтримуватися чистота і дотримуватися норм гігієни. Оскільки людей багато і всі вони різні, саме в цілях гігієни, солідні компанії використовують у своїх туалетах накладки на унітаз, які розраховані на одноразове застосування. Купить накладку на унітаз можна в різних варіантах упаковки. Є такі, які призначаються для самостійного ручного способу застилания, а є і такі, якими забезпечують спеціальну машину, здатну подавати їх в автоматичному режимі.

Для укомплектування санвузла вам потрібно буде купити туалетний папір, без якої не обійтися, як обходилися раніше. Паперова промисловість не стоїть на місці і сьогодні виробники пропонують нам безліч варіантів цієї продукції. Починаючи від перероблених з вторсировини, бюджетних рулонів обухівського комбінату, під назвою «папір обухів» і закінчуючи різновидами інших комбінатів, виготовленими з високоякісної целюлози. Найчастіше така папір 2-х шарова або навіть більш дорога   папір 3-х шарова.

Можливість придбати відразу всі витратні матеріали для вашого офісу і відносяться до нього приміщень на одному ресурсі — це хороша і економічно вигідна можливість, яка надається нашим сайтом. Наші постійні покупці отримують не тільки величезний вибір якісних товарів офісної тематики та професійні консультації щодо обраних предметів, а й суттєві знижки, які дозволяють економити грошові кошти підприємства, персональний підхід і інформаційну підтримку на всіх етапах до безпосередньо отримання замовлення.

Давайте знову звернемося до туалетному папері. Її призначення всім відомо, а от історію появи, напевно, знає не кожен. Приблизно з 1857 року в Європі, саме папір стали використовувати по відомому призначенням. Правда, продавалася вона тоді нарізаною окремими листами. В рулонному варіанті вона вийшла у світ завдяки одному підприємцю з Німеччини в 1928 році.

Треба сказати, що в Європі думка про використання паперу в санітарно-гігієнічних цілях з'явилася набагато пізніше, ніж на сході. Вперше, найімовірніше, до цього дійшли працьовиті китайці. Згадки про цю обставину датуються 589 роком нашої ери, а пізніше папір стали застосовувати практично у всіх шарах китайського населення. Тільки для пересічних обивателів виробляли досить грубий і жорсткий матеріал, а для родини імператора і його наближених, створювалися м'які, виділяють тонкий аромат вироби.

Європейці, тим часом, виходили з положення хто як міг. Римляни, наприклад, користувалися губками на палицях, кожен раз після використання, занурюючи їх у відро з солоною водою для дезінфекції, або промиваючи проточною водою. Інші європейці застосовували мох або сіно. Пізніше придумали користуватися пухом домашніх птахів, яких спеціально містили поруч з місцем для справляння нужди. Ще пізніше, аристократи брали для цієї цілі шматки тканини (як правило, з шовку). У радянському союзі папір в рулонах з'явилася тільки в 1969 році і спочатку викликала подив у населення.

Less
More
Папір туалетний та накладки на унітаз

Папір туалетний та накладки на унітаз

87 товарів
Відображати 1 - 24 з 87 товарів

Підбір товару