У повсякденному побуті звичайні рушники призначені для вбирання зайвої вологи коли це необхідно і для очищення різних поверхонь від забруднення. А вже від виду і типу матеріалу виробів буде залежати де їх слід застосовувати. Ввібрати в себе зайву вологу з рук після миття посуду, відмінно можуть вафельні рушники багаторазового використання. Але я...

У повсякденному побуті звичайні рушники призначені для вбирання зайвої вологи коли це необхідно і для очищення різних поверхонь від забруднення. А вже від виду і типу матеріалу виробів буде залежати де їх слід застосовувати. Ввібрати в себе зайву вологу з рук після миття посуду, відмінно можуть вафельні рушники багаторазового використання. Але якщо мова йде не про домашній кухні, а про загальну (наприклад, офісної) — краще всього використовувати паперові рушники в рулонах тому, що вони одноразові і не припускають контакту безлічі людей, а значить оберігають їх від поширення хвороботворних бактерій, які можуть перебувати на брудних руках. Подібні рулони зручні на кухнях з великою кількістю народу, наприклад, ресторанних. Там завжди йде активний процес приготування страв і поява різних плям неминуче. Ось цю-то проблему з успіхом можуть вирішити міцні, згорнуті в рулон паперові рушники, які можна розташувати в межах досяжності.

Найвигідніше рушники купити вам на інтернет-ресурсі «Карат», разом з іншими канцелярськими приладдям та офісними товарами. На сторінках нашого сайту є зручні тематичні розділи, де вас чекають товари з розряду дрібної канцелярії, великої офісної апаратури, товари господарської спрямованості, а також продукти харчування, ділові подарунки (у тому числі і ексклюзивні), різноманітні витратні матеріали і навіть офісні меблі.

Рушники одноразового використання випускаються різними концернами і мають різні області застосування. Наприклад, на кухні краще всього користуватися серветками в рулонах. Вони виготовляються з багатошарового матеріалу і продаються упакованими по дві штуки. Багатошаровість виробів забезпечує їх високу стійкість в умовах підвищеного навантаження.

Паперові рушники, які продаються складені стопкою, ідеально підійдуть для використання їх у ванній кімнаті. Ними можна промакивать тільки що вимиті руки. Упаковані вони, як правило, в пачки з різною кількістю штук всередині. Є навіть кілька варіантів їх укладання, яка позначається певною буквою на видному місці упаковки. Z-подібний метод складання серветок є найбільш популярним на сьогоднішній день. Самі вироби можуть бути одно - або двошарові і підійдуть під будь диспенсер.

Найчастіше, подібного роду речі виготовляються з стовідсотковою вологостійкої целюлози. А їх білий колір свідчить про те, що продукція виготовлена не з вторсировини і вперше випущена у використання. Тоді як серветки з макулатурного сировини обов'язково будуть володіти яким-небудь відтінком (сірим, зеленим). Ціна таких виробів нижче, хоча вони теж досить міцні.

Целюлоза була відкрита в 1838 році одним хіміком з Франції. Вона ж входить в реєстр харчових добавок (завдяки наявності в ній молекул глюкози) і там числиться під номером Е460. Целюлоза не розчиняється у воді і не може бути перевареної більшістю існуючих ссавців.

Промислове отримання целюлози здійснюється декількома способами, найбільш рентабельний з яких — сульфатний. Він полягає в перетворенні сульфату натрію сульфід, з подальшим перетворенням його в білий луг.

Less
More
Рушники паперові

Рушники паперові

35 товарів
Відображати 1 - 24 з 35 товарів