У сьогоднішній вік активного прогресу технологій, практично в кожному офісному установі стали з'являтися всілякі демонстрационные системи. І це правильно тому, що наочно продемонстрований матеріал завжди краще засвоюється аудиторією, ніж усний варіант. Наочна інформація швидше запам'ятовується, а зорові образи здатні затримуватися в пам'яті на д...

У сьогоднішній вік активного прогресу технологій, практично в кожному офісному установі стали з'являтися всілякі демонстрационные системи. І це правильно тому, що наочно продемонстрований матеріал завжди краще засвоюється аудиторією, ніж усний варіант. Наочна інформація швидше запам'ятовується, а зорові образи здатні затримуватися в пам'яті на дуже довгий час. А іноді буває, що донести якусь інформацію усно, просто не представляється можливим. Для таких випадків виробляються спеціальні системи для презентації під назвою «дисплей-система». Подібна система представляє собою металеву основу, на якій закріплені рамки-дисплеї великого формату. Все це споруда зроблена на подобу книги, на сторінках (тобто в рамках якої пропонується розміщувати потрібну інформацію, частіше всього рекламного характеру. Така система, за допомогою шурупів, може кріпитися на стіну, просто лежати на поверхні або стояти на неї ж під ухилом, який забезпечує спеціальна підставка, а також може стояти на підлозі (в цьому випадку вона комплектується регульованим металевим штативом. Ще зустрічається підлоговий варіант, що складається з єдиної рамки А4 — так звана стійка інформаційна, яку часто можна побачити у продуктових супермаркетах.

Не меншою популярністю нині користується і такий носій інформації, як штендер, іменується «мимохідь». Його можна побачити, приміром, виставленим на дорозі в безпосередній близькості від закладу, який вона рекламує. Такими рекламними прийомами, частіше інших, користуються власники невеликих кафе, ресторанчиків або салонів краси. На площинах подібного «мимохода» можна розмістити інформацію про наданих закладом послуги.

Існує інший спосіб донесення до населення необхідної інформації   рамка плакатна. Така рамка кріпиться до вертикальних поверхонь. Її відмітні особливості — це легкість конструкції і можливість розміщувати практично будь-які паперові формати. Вона відмінно підходить, наприклад, під плакати з анонсами майбутніх подій або концертних турів.

На ринку є окрема категорія, до якої відносяться демонстраційні системи, розраховані для написання тексту від руки, як правило, вже під час самої презентації. Це безліч різновидів магнітно-маркерних дошок, поверхня яких має як магнітну сторону, так і сторону, покриту шаром особливого матеріалу. Цей матеріал дозволяє маркеру легко ковзати по ньому, а згодом так само легко стиратися за допомогою звичайної губки.

досі продаються, не втратили своєї актуальності, звичайні дошки для крейди, які так затишно виглядають, наприклад, біля маленьких відкритих кафе і запрошують втомлених і зголоднілих перехожих зайти на чашку віденської кави з ароматним хрустким круасаном. Школи, де раніше в ходу саме такі дошки, з часом, планують оснастити більш сучасними інтерактивними дошками з сенсорною поверхнею, які ви вже сьогодні можете придбати в нашому магазині.

Less
More