Серветки паперові — це вдосконалений варіант дуже поширеного раніше тканинного носової хустки. Це більш зручний спосіб витирання різного роду забруднень і набагато більш гігієнічний, оскільки такого роду вироби передбачають одноразове використання, а значить — ймовірність можливого контакту з різними бактеріями істотно знижується. Ал...

Серветки паперові — це вдосконалений варіант дуже поширеного раніше тканинного носової хустки. Це більш зручний спосіб витирання різного роду забруднень і набагато більш гігієнічний, оскільки такого роду вироби передбачають одноразове використання, а значить — ймовірність можливого контакту з різними бактеріями істотно знижується. Але на цьому область застосування таких паперових виробів не обмежується. Їх можна використовувати, наприклад, як серветки під тарілки (для цього продаються спеціальні, кольорові їх різновиди). Прикрасити ваш званий обід зможуть і серветки на стіл, які можна змінювати в залежності від урочистості випадку або від настрою.

Купити серветки того чи іншого типу, разом з безліччю інших потрібних в робочих умовах офісу товарів, ви зможете в інтернет-магазині «Карат». На сторінках нашого магазину, крім перерахованих вище, є ще серветки в коробці, які так зручні у використанні. Їх особливий спосіб упаковки дозволяє витягувати один папірець за інший буквально двома пальцями, не доторкаючись при цьому до решти в упаковці. Вологі серветки купити можна все в тому ж інтернет-магазині.

Стандартна пакування серветок — звичайна обгортка з целофану. Де кожен папірець складена вчетверо в кількості від 20 до 100 штук. Кількість шарів — це важлива деталь, на яку варто звернути увагу. Шарів може бути від одного до чотирьох. Оптимальним варіантом вважається серветка, що складається з двох-трьох шарів. Втім, цей пункт визначайте для себе самі.

Окремо хочеться зупинитися на такому виді виробів, як паперові носові хустинки. Так називаються невеликого розміру серветки, компактно упаковані по 10 штук для того, щоб з легкістю поміститися в кишеню одягу чи сумки. Вони завжди повинні бути під рукою на випадок, якщо де-то по дорозі вам потрібно буде щось витерти або, приміром, поправити макіяж. Часто, такі паперові хусточки бувають білого кольору з легким ненав'язливим ароматом м'яти, наприклад, хвойного лісу або квіткового луки.

Неймовірною популярністю нині користуються вологі серветки. Вони зручні, а для батьків маленьких діток — просто незамінні. Тепер на прогулянку з дитиною незмінно беруть пачку таких серветок і почувають себе набагато спокійніше. Адже саме з їх допомогою вдається витерти потрудилися в пісочниці ручки, змахнути ненавмисно набіглу сльозу, протерти ступила в бруд черевичок або очистити измазавшийся в шоколаді рот улюбленого карапуза. Таким чином, навіть на прогулянці вдається підтримувати гігієну хоч на мінімальному рівні, що не може не порадувати дбайливих батьків.

Вологі серветки будуть корисні і всім іншим. Вони зручні в дорозі, особливо тоді, коли альтернативний спосіб очищення рук і інших частин тіла недоступний. У спортивному залі ними можна освіжити обличчя, після поручня в транспорті дуже бажано протерти ними руки, особливо, якщо ви вирішили перекусити чим-то по дорозі. Намагайтеся завжди носити з собою упаковочку вологих, приємно пахнуть серветок.

Less
More
Серветки та носові хустки

Серветки та носові хустки

201 товарів
Відображати 1 - 24 з 201 товарів