Вішалка для одягу є свого роду конструкцією, яка існує для того, щоб на неї вішали різні предмети гардероба. У продажу можна зустріти всілякі модифікації вішалки для одягу, від самого звичайного, вколоченного в стіну гачка, до вішалок, які виступають в ролі справжніх творів мистецтва. В цілому, вішалками цілком справедливо можуть вважатися досит...

Вішалка для одягу є свого роду конструкцією, яка існує для того, щоб на неї вішали різні предмети гардероба. У продажу можна зустріти всілякі модифікації вішалки для одягу, від самого звичайного, вколоченного в стіну гачка, до вішалок, які виступають в ролі справжніх творів мистецтва. В цілому, вішалками цілком справедливо можуть вважатися досить різні конструкції. Зокрема, до них відноситься підлогова вішалка (інакше звана вішалкою-стійкою) або вішалка для шафи, часто звана плічками. Вішалками-плічками користуються тоді, коли потрібно продемонструвати речі в спеціалізованих магазинах готового одягу і торгових центрах, що займаються продажами неї. Для показів такого роду, плічка з одягненою на них одягом, в кількості декількох штук розташовують на спеціальних стійках. Завдяки такому розвішування, одяг не мнеться завжди залишаючись в презентабельному стані.

Вішалка офісна є практично обов'язковим елементом у сучасних офісах, розрізняючись, хіба що тільки за формою і матеріалом, з якого вони виготовляються, що в свою чергу знаходиться в прямій залежності від району майбутнього її розміщення. Особливо широку популярність сьогодні придбали недорогі і практичні вішалки з пластику. Фактично всі великі магазини застосовують як раз такі вішалки для одягу у процесі презентації широкої аудиторії своїх колекцій предметів гардероба. Всілякі моделі вішалок ви знайдете та зможете придбати, маючи таку необхідність, на сторінках інтернет-магазину офісної продукції «Карат». В нашому магазині, в розділі побутових товарів, ви зможете побачити як вішалки виготовлені у вигляді невеликої, проте досить-таки зручною стійки, так і вішалки-плічки, які виробляються для того, щоб розвішувати одяг. Опинитися в розділі побутових товарів можна використовуючи ключовий запит у вигляді «вішалка стійка купити».

Підлогова вішалка частенько зустрічається як в інтер'єрі офісних установ, так і в домашніх умовах. Крім цього, стійки такого роду застосовуються і в багатьох інших закладах громадського типу. Наприклад, ви напевно бачили їх в будь-якому кафе чи ресторанах, а також в державних організаціях або лікарських кабінетах. Підбираючи для себе вішалку-стійку, вам обов'язково треба буде зосередитися на її підставі, тому що саме воно, в процесі експлуатації, в змозі забезпечити вашому виробу стійкість найбільшою мірою. Кращими стабілізаторами вішалок вважаються широкі і міцні ніжки, або ж спеціальні, добре гнуться диски, які можуть надати суттєвої стійкості підлогової вішалці. Також, вам неодмінно слід звертати увагу на діаметр і міцність її головної труби. Саме від цього показника буде залежати максимально можливе навантаження на вашу вішалку. Стійки-вішалки активно використовуються в офісних установах, а також в простих приватних квартирах, у вигляді гарної альтернативи набагато більш громіздкою шафі.

Less
More
Вішалки для одягу

Вішалки для одягу

41 товарів
Відображати 1 - 24 з 41 товарів

Підбір товару