Тримач для туалетного паперу – комфортні дрібниці вашого офісу

 

Якщо ви звикли відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації і створюєте таку атмосферу і на робочому місці, то тримач для туалетного паперу – це незамінна річ для будь-якого туалетного приміщення. Щоб папір не падала, не закатывалась і була зручна у використанні &nda...

Тримач для туалетного паперу – комфортні дрібниці вашого офісу

 

Якщо ви звикли відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації і створюєте таку атмосферу і на робочому місці, то тримач для туалетного паперу – це незамінна річ для будь-якого туалетного приміщення. Щоб папір не падала, не закатывалась і була зручна у використанні – варто просто купити тримач туалетного паперу, , який оптимально підійде під ваше приміщення.

 

Зауважимо, що тримач для паперу може мати свої особливості та різновиди. Саме тому, варто не просто замовити тримач для рулонів,  купити тримач для туалетного паперу, , який підходить під стиль і квадратуру вашого приміщення. В нашому магазині ви можете знайти тримач для туалетного паперу ціна якого варіюється в залежності від типу товару. Поговоримо про це докладніше.

 

Види тримачів для паперу

 

У нас ви можете знайти настінний тримач для туалетного паперу купити , який – самий практичний вихід. Такий тримач для туалетного паперу металевий  або пластиковий легко кріпиться до стіни, не займає зайве простір і при цьому економить місце в туалетній кабінці. Така покупка буде самою економічною і ціна може змінюватися лише в залежності від типу стінного тримача:

 

- закритий тип з кришкою – гігієнічно, практично і зручно;

- відкриттів тип – більш дешевий варіант, який не рятує папір від вологи і попадання бризок;

- тримач для туалетного паперу вбудований  в спеціальну нішу, заплановану при ремонті;

- настінні стійки, які призначені для комплексного зберігання паперу і йоржика.

 

Радимо вам не купувати тримач туалетного паперу зі слабкими кріпленнями – наприклад, присосками. Такий тримач для паперу не практичний і може часто відвалюватися. Безумовно, падіння папери – це не гігієнічно. Тому при покупці велику увагу приділяйте якості кріплення на конструкції.

 

Ще одним видом держателя є підлогова конструкція – красива, але не практична в маленькому туалеті річ. Підлогова конструкція може бути використана тільки як тримач для рулонів або ж вміщати в собі кілька туалетного приладдя – йорж, папір, освіжувач повітря. Однак така конструкція може бути не практичною не тільки в плані кількості зайнятого місця, але і в плані нестійкості.

 

Вибираючи матеріал, з якого зроблений тримач, ми рекомендуємо звернути увагу на якісний пластик – сучасні технології дозволяють робити його практичним і надійним. Тримач для туалетного паперу металевий  завжди більш громіздкий і при низькій якості напилення може облазити.

Less
More
Тримачі для туалетного паперу

Тримачі для туалетного паперу

3 товарів
Відображати 1 - 3 з 3 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Матеріал