Інвентар для прибирання підлоги – швидка і комфортна прибирання в офісі

 

Щоб ваш персонал з прибирання завжди виконував поставлене завдання швидко і якісно, необхідно забезпечити його всім необхідним. У нашому магазині ви зможете придбати все, що заповнює візок прибиральниці – всього в два кліка ви можете придбати совок і мітлу, ганчір...

Інвентар для прибирання підлоги – швидка і комфортна прибирання в офісі

 

Щоб ваш персонал з прибирання завжди виконував поставлене завдання швидко і якісно, необхідно забезпечити його всім необхідним. У нашому магазині ви зможете придбати все, що заповнює візок прибиральниці – всього в два кліка ви можете придбати совок і мітлу, ганчірки, миючі засоби та інші речовини для швидкого очищення поверхонь. У нас ви можете вибрати і купити швабру декількох видів залежно від покриття підлоги, зростання персоналу та інших технічних вимог. Для сучасної і швидкого прибирання ви можете купити моп,, який дозволяє не тільки робити прибирання швидше і ретельніше, але і не псує підлоги. Моп може одночасно підходити і для чищення гладких поверхонь за типом ламінату та паркету, плитки, мармуру, а також для килимів та інших підлогових покриттів.

 

Для швидкого прибирання зовні офісу рекомендуємо купити віник – швидкий спосіб очистити прилеглу територію та складські приміщення. Якщо ви хочете вибрати і купити ганчірку для підлоги вам достатньо просто перейти в потрібний розділ – там ви знайдете товари з різного матеріалу і прочитаєте поради по вибору. Купуючи в магазині «Карат» інвентар для прибирання ви можете бути впевнені в його якості, надійності і екологічної чистоти. Наші постачальники – це світові лідери продажів, який сертифікують інвентар для прибирання підлоги і можуть гарантувати безпеку його використання.

 

Який інвентар слід вибрати для прибирання?

 

Якщо мова йде про просторому і великому приміщенні, то велика кількість інвентарю полегшує прибирання. Тут не досить купити мітлу і совок – необхідно продумати всі етапи сухого та вологого прибирання. Вам знадобиться купити швабру для того, щоб робити щоденне вологе прибирання – в умовах постійно роботи це дуже важливо. Щоб обелгчить життя персоналу ви можете купити моп. Таке обладнання недороге і має ряд позитивних якостей:

 

- швидка вологе та сухе прибирання;

- взаємодію з будь-якими типами поверхонь;

- швидке очищення і простий догляд за виробом;

- різні розміри;

- швидка заміна при необхідності.

 

Завдяки виготовленню з натуральних матеріалів моп має тривалі терміни експлуатації. Це означає, що купити ганчірку для підлоги буде не так вигідно. Купуючи найрізноманітніший інвентар для прибирання підлоги в нашому магазині, зверніть увагу на можливість отримання знижки, оформлення швидкої доставки і лояльні ціни.

Less
More
Інвентар для прибирання підлоги

Інвентар для прибирання підлоги

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару