Ганчірки для підлоги – простий інвентар для будь прибирання

 

Прибирання – це обов'язковий захід не тільки вдома, але і в офісі. Саме тому, ганчірки для підлоги є одним з найбільш необхідних збиральних атрибутів. І якщо раніше для цієї мети використовувалися старі футболки та інші предмети одягу, то зараз хороша ганчірка – це можли...

Ганчірки для підлоги – простий інвентар для будь прибирання

 

Прибирання – це обов'язковий захід не тільки вдома, але і в офісі. Саме тому, ганчірки для підлоги є одним з найбільш необхідних збиральних атрибутів. І якщо раніше для цієї мети використовувалися старі футболки та інші предмети одягу, то зараз хороша ганчірка – це можливість зробити прибирання не тільки комфортною, але і безпечною. Сучасна  ганчірка для миття підлоги – - це якісний матеріал, відсутність осипання волокон і тривалі терміни експлуатації. Будь-яка ганчірка для підлоги купити яку ви можете у нас – це не розсадник бактерій, а надійний помічник для прибиральниці і домогосподарки.

 

Якщо вам необхідна ганчірка для підлоги ціна якою буде прийнятна для вашого бюджету, то магазин «Карат» - це саме той каталог, де ви можете знайти товари по кишені. Про те, чим відрізняються ганчірки для прибирання і які вибрати для дому та офісу – читайте нижче.

 

Як вибрати ганчірки для прибирання підлоги?

 

Великий асортимент товарів і компаній-виробників не завжди дає чітке розуміння того, який товар вам необхідний. І ганчірки для підлоги – не виняток. Обираючи продукцію подібного плану, зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена ганчірка. Найчастіше ціна виробу варіюється в залежності від сировини, з якого вона зроблена. Відповідно до основної класифікації ганчірка може бути:

 

- бавовняної;

- синтетика;

- віскоза;

- целюлоза.

 

Якщо мова йде про постійному використанні, то варто відмовитися від ідеї купувати бавовняну серветку. Такого плану ганчірка для миття підлоги підходить для одного-двох масштабних використань – після цього вона втрачає свою форму і розмір, а з часом і линяє.

 

В ганчірках з синтетики, наприклад, з мікрофібри ви знайдете велику кількість позитивних аспектів:

 

- швидко вбирає вологу;

- не вимагає спеціального догляду і зберігання;

- не залишає розводів і волокон;

- має тривалі терміни експлуатації;

- не линяє.

 

Одночасно з цим потрібно враховувати можливість виникнення алергії у споживача, неможливість сушіння такий ганчірки на батареї. Мікрофібра – це, насамперед, синтетичний матеріал, тому маючи статичний заряд він вимагає ретельної прання після кожного прибирання.

 

Купуючи віскозні вироби, зверніть увагу, що на підлогах така ганчірка може залишити плями. Саме тому фахівці рекомендують купувати вироби з деяким відсотком поліестеру. Він дозволяє збільшити характеристики товару.

Less
More
Ганчірки для підлоги

Ганчірки для підлоги

5 товарів
Відображати 1 - 5 з 5 товарів

Підбір товару

Наявність