Для підтримки чистоти в офісному установі не обійтися без таких пристосувань, як інвентар для прибирання. Коли мова заходить про робочих приміщеннях де щодня працюють люди, відразу стає зрозумілим, що всі ці приміщення повинні утримуватися в чистоті і регулярно приводитися в порядок. От саме для цих цілей виробники випускають різні пристосування...

Для підтримки чистоти в офісному установі не обійтися без таких пристосувань, як інвентар для прибирання. Коли мова заходить про робочих приміщеннях де щодня працюють люди, відразу стає зрозумілим, що всі ці приміщення повинні утримуватися в чистоті і регулярно приводитися в порядок. От саме для цих цілей виробники випускають різні пристосування, розраховані на те, щоб справлятися із завданням щодо дотримання норм гігієни в необхідному обсязі. До цих пристроїв відносяться серветки для прибирання, що істотно відрізняються від звичайних і володіють саме тими властивостями, які дозволяють проводити прибирання без зайвих зусиль. Залежно від різновиду, така ганчірка для прибирання забезпечить чистоту книжкових полиць, вікон і підвіконь, поверхонь робочих столів, картинних рам, кухонного приладдя і деталей туалетної кімнати. Можна сказати, що для кожної конкретної поверхні та типу забруднення завжди знайдеться підходяща по всім параметрам ганчірка.

В магазині канцелярських товарів «Карат» ви також зможете купити серветки для прибирання. Дуже зручно, коли на базі одного ресурсу можна відшукати відразу все, що необхідно для забезпечення працездатності цілого офісного установи. Саме таким ресурсом і є інтернет-магазин «Карат».

Що ж цікавого можна знайти в такої простої речі, як серветка? Виявляється — досить багато всього. В першу чергу цікава сама тканина. Називається вона мікрофіброю і складається з мільйонів дрібних пор. Вона була винайдена в 1976 році одним з японських вчених, у якого вийшло об'єднати ядро з поліаміду з поліестровим волокнами. Так з'явилася на світ мікрофібра. Величезним кількістю часу, тканина ніби всмоктує всередину себе найдрібніші частинки забруднення і не дає їм повернутися назад завдяки властивості особливою контактної електризації. А капілярний ефект цієї ж тканини дозволяє їй вбирати в себе рідину, як це робить звичайна губка. Висновок вобранной рідини відбувається з допомогою внутрішніх пір, завдяки чому вона має можливість швидко випаруються і залишати тканина сухий.

Подібний матеріал, в контексті очищення від забруднень, вигідно відрізняється від звичайної марлі або інших подібних матеріалів. Серветка з мікрофібри здатна очистити малодоступні місця. Нею дуже добре протирати легко повреждающиеся вироби, крихкі та цінні речі, оскільки властивості тканини дозволяють очищати предмети дбайливо і акуратно. Також, слід зазначити антимікробні і гіпоалергенні особливості волокна, які можуть справлятись з жиром навіть без додаткової обробки хімічними речовинами.

Саме мікрофіброю найкраще очищати екрани телевізорів (як сучасні рідкокристалічні, так і звичайні), ноутбуків, планшетів і смартфонів. Її використовують для очищення комп'ютерних дисків, лінз фотоапаратів і камер. Є ще маса виробів, що потребують догляді за допомогою такої тканини — це лакована і мармурова меблі, сервізи, вироби з скла, твори ювелірного мистецтва, лінзи окулярів, хромовані і лаковані поверхні авто, а також музичні інструменти і багато іншого.

Less
More
Серветки для прибирання

Серветки для прибирання

53 товарів
Відображати 1 - 24 з 53 товарів

Підбір товару