Практична щітка для прибирання – поради щодо вибору та експлуатації

 

Ви завзято слідкуйте за процесом прибирання в офісі і вдома і знаєте, що хороша щітка для прибирання – це запорука комфортного чищення підлоги і килимів? Тоді наш магазин «Карат» стане для вас надійним партнером у купівлі таких товарів! Навіть звичайнісінька щітка може...

Практична щітка для прибирання – поради щодо вибору та експлуатації

 

Ви завзято слідкуйте за процесом прибирання в офісі і вдома і знаєте, що хороша щітка для прибирання – це запорука комфортного чищення підлоги і килимів? Тоді наш магазин «Карат» стане для вас надійним партнером у купівлі таких товарів! Навіть звичайнісінька щітка може допомогти в позбавленні від шерсті тварин або очищення старих плям. Про те, якою має бути практична  щітка для прибирання пилу ми розповімо нижче.

 

Щітка – як вибрати і купити?

 

Зверніть увагу, що щітка для підмітання повинна мати зручну довгу ручку, знімну голову, яка добре чиститься і довгий ворс для якісного видалення пилу. Якщо мова йде про житловій кімнаті з дорогими меблями, то така щітка для підлоги повинна мати зручну рухому голову, що дасть можливість огинати кути і не збивати обшивку з дорогої обстановки. Довгий ворс з натуральної бавовни дозволить абсолютно безпечно видаляти пил з будь-якого виду поверхонь, а значить – зробить прибирання швидкої і якісної. Будь-яка щітка пластикова або металева для чищення килимових покриттів повинна мати коротку жорстку щетину – це дозволяє позбавлятися від плям і очищати виріб ретельно і швидко. Вирішуючи купити щітку для підлоги дуже важливо визначитися з видом прибирання, який ви будете робити:

 

- довгий ворс для підмітання паркету і пофарбованих підлог;

- коротка жорстка щетина для килимів і паласу;

- середня жорсткість щітки для видалення ворсу тварин і волосся;

- маленькі практичні віники для прибирання складного інтер'єру – наприклад, з картинами або великою кількістю сувенірів.

 

Щоб зберегти життя інвентарю для прибирання дуже важливо дотримуватися заходів безпеки і зберігання:

 

- зберігайте віники і щітки в комірчині головою вгору;

- чистіть і мийте щетину після використання;

- якщо у вас щітка для прибирання і миття підлоги «два в одному» не забувайте ретельно прати її після прибирання;

- перед першим використанням занурте віник в гарячий мильний розчин – це дозволить щетинкам не випасти і прослужити довше.

 

Магазин «Карат» - це безліч ідей, порад і товарів для тих, хто турбується про чистоту свого будинку і офісу. Роблячи покупки у нас, ви робите крок назустріч економії коштів і часу – найбільш важливих ресурсів у житті будь-якої людини. Просто виберіть всі товари, які вам необхідні, додайте у корзину і оформите доставку. Не забувайте, що наш магазин пропонує знижку для зареєстрованих користувачів – приємний бонус при великих і частих покупки.

Less
More
Щітки

Щітки

25 товарів
Відображати 1 - 24 з 25 товарів

Підбір товару

Наявність
Розмір, см