Фліпчарт можна віднести до однієї з різновидів презентаційних дощок, що одержали таке широке поширення в нинішні часи. Насамперед дошка фліпчарт виявиться незамінним помічником для тих заходів, лекцій, доповідей і презентацій, в яких передбачається використання яких би то не було графіків, діаграм, креслень і малюнків. Словом, завжди, коли вам з...

Фліпчарт можна віднести до однієї з різновидів презентаційних дощок, що одержали таке широке поширення в нинішні часи. Насамперед дошка фліпчарт виявиться незамінним помічником для тих заходів, лекцій, доповідей і презентацій, в яких передбачається використання яких би то не було графіків, діаграм, креслень і малюнків. Словом, завжди, коли вам знадобиться підкріпити свої слова зображенням, щоб краще донести свою думку внимающей аудиторії.

У вас є чудова можливість купити фліпчарт у нашому інтернет-магазині «Карат», де ви зможете підібрати фліпчарти, відповідають усім вашим вимогам до якості і ціні. Ви знайдете наш магазин в мережі інтернет за допомогою запитів «фліпчарт ціна» чи «фліпчарт купити київ», а також «фліпчарт купити Україна». Так, ми доставляємо замовлення не тільки по Києву, але і пересилаємо по Україні.

З чого ж складається ця дошка? Давайте розберемося. Вона може мати як маркерную, так і магнітно-маркерную друкарську поверхню, і на відміну від звичайних презентаційних дощок, комплектується спеціальним тримачем для паперів. Також, тримач для паперів може виступати подовженої форми магніт. Це можливо в магнітних видах дощок. фліпчарти поставлені на підніжки, які бувають різних типів, це і триноги, і складні ніжки з можливістю регулювання висоти за допомогою баранців, і підставки на коліщатках, що мають функцію фіксації, що дуже і дуже стане в нагоді під час презентацій, які передбачають переміщення дошки в межах аудиторії. Розміри самої поверхні для письма теж бувають різними. Серед представлених у нас, в залежності від розмірів приміщення в якому буде використовуватися дошка фліпчарт, ви зможете підібрати потрібний вам 60х90 см, 65х100 см або 70х100 див.

Одна з найважливіших характеристик, як правило, саме ця характеристика робить основний вплив на утворення ціни дошки — це її покриття. Найчастіше такі речі виготовляються в пластиковому або керамічному варіанті, але в обох випадках покриття володіє дуже високою зносостійкістю. Пишуть на таких поверхнях за допомогою спеціальних маркерів для дошок, які теж у широкому асортименті представлені для вас на нашому сайті. До речі, додаткова зручність у вигляді полички для маркерів передбачено практично в кожній презентаційної дошці. Всі конструкції фліпчартів відрізняються міцністю і легкістю, у них немає небезпечних гострих кутів і складних механізмів. Вони зручні у використанні і не вимагають мінімального складного догляду.

На сторінках нашого магазину, в розділі презентаційного обладнання, є як стандартні дошки, так і їх варіанти забезпечені додатковими функціями. Наприклад, магнітно-маркерный фліпчарт з притиском на розсувний підставці. Окрім його прямого призначення презентаційної дошки, фіксуючи в різних положеннях, його можна використовувати і в якості робочого столу, а також в якості плакатного двостороннього стенду, що, погодьтеся, робить його дуже привабливим для покупців.

Консультанти нашої інформаційно-довідкової лінії завжди готові допомогти вам зробити правильний вибір.

Less
More
Фліпчарти

Фліпчарти

20 товарів
Відображати 1 - 20 з 20 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка