Господарське мило є милом особливого типу, яке повинно вміщати в себе до 72% спеціальних жирних кислот. І все це на тлі досить великої кількості лугу. У зв'язку з цим, мило для прання такого роду, в будь-якому випадку, буде характеризуватися високим показником рн, який дорівнює приблизно 11-12 одиницям). Господарське мило володіє деякою кількіст...

Господарське мило є милом особливого типу, яке повинно вміщати в себе до 72% спеціальних жирних кислот. І все це на тлі досить великої кількості лугу. У зв'язку з цим, мило для прання такого роду, в будь-якому випадку, буде характеризуватися високим показником рн, який дорівнює приблизно 11-12 одиницям). Господарське мило володіє деякою кількістю антибактеріальних властивостей. Згідно правил, таке домашнє мило ділиться на три категорії, які грунтуються на фактичному вмісті жирних кислот у виробі. До першої категорії належить мило, що володіє не менш 70,5 % жирних кислот. Друга категорія містить в собі 69,0 % жирних кислот. А третя — тільки 64,0 %.

Найбільш вигідно мило господарське купити можна відразу разом з канцелярською продукцією, під час регулярних закупівель, які ви могли б проводити за допомогою сайту магазину канцелярських товарів та офісних аксесуарів «Карат». В тому розділі сайту магазину, який присвячений саме такого мила, ви в тому числі зможете зустріти і більш приємний варіант мила   дитяче господарське мило. Даний тип цього продукту робиться виробниками приємного білого кольору і без того знаменитого, досить специфічного аромату, який характерний для всіх видів класичного господарського мила. Негайно опинитися саме в потрібному розділі сайту магазину «Карат» можна при сприянні таких ключових фраз, як «господарське мило ціна».

Якщо розповідати коротко, то найпростіше господарське мило для побутових потреб виробляють за допомогою повільного рівномірного охолодження одержуваного при тривалій варінні мильного клею. Якщо детальніше, то це відбувається так: на першій стадії виробництва класичного мила для господарства відбувається так сказати реакція омилення. Дана реакція представляє з себе перемішування у величезному казані масла і гідроксиду натрію один з одним. Уже тільки згодом, отриманий таким чином склад проварюють приблизно десять днів при конкретно заданій температурі, яка повинна бути трохи вище температури кипіння.

Видобутий за допомогою такої схеми матеріал іменується клейовим милом. Далі, так зване клейове мило розводять з хлоридом натрію, щоб позбутися слідів гідроксиду натрію. Дана речовина має постояти і сформуватися протягом двох днів. Лише після всього цього, проводиться його обробка чистою водою (хоча, останнім часом заключна обробка такого роду виконується вже не завжди).

Потім, ще не до кінця охладившийся розчин переливають у форми досить великого розміру, в яких він буде остаточно охолоджуватися протягом наступних двох днів. І лише потім мило для прання буде можна розділити на окремі порційні шматки для подальшого продажу. Отже, закінчений цикл створення мила такого типу дорівнює 14-30 днів.

Черговий пік популярності дитяче господарське мило отримало кілька років тому. Його досить активно стали використовувати мами дітей-алергіків, які страждають різного роду алергічними реакціями на звичайні пральні порошки.

Less
More
Мило господарче

Мило господарче

22 товарів
Відображати 1 - 22 з 22 товарів

Підбір товару

Наявність
Кількість одиниць в упаковці