Тверде мило туалетного призначення виготовляється з синтезу солей натрію і натуральних або синтетичних жирних кислот. До того ж, мило косметичне тверде може мати у своєму складі допоміжні ароматичні або барвні додають. Головною основою для вироблення кускового мила є все ті ж жирні кислоти, які отримують з поєднання жирів різного походження. Ось...

Тверде мило туалетного призначення виготовляється з синтезу солей натрію і натуральних або синтетичних жирних кислот. До того ж, мило косметичне тверде може мати у своєму складі допоміжні ароматичні або барвні додають. Головною основою для вироблення кускового мила є все ті ж жирні кислоти, які отримують з поєднання жирів різного походження. Ось такого роду жири і виступають у ролі основних елементів в мильній рецептурою. Власне, за складом, кускове мило може досить значно змінюватися в залежності від технології виробництва і конкретного виробника.

Косметичне мило купити буде найбільш розумно спільно з купівлею інших, необхідних в офісі канцелярського приладдя, які у величезній кількості є в тематичних розділах сайту офісної продукції «Карат». Краще всього туалетне мило купити саме на тому сайті, що і товари для офісу. При такому загальному замовленні у вас вийде по максимуму зберегти свій робочий час і позбавитися від виснажливої розшуку мила на інших сайтах.

Тверде мило косметичного призначення поділяють на підгрупи. Перша підгрупа складається з різних видів звичайного, найпоширенішого туалетного мила загального застосування, яке є універсальним і зможе підійти як для нормального типу шкіри, так і для жирного типу шкіри. Традиційно, подібного роду кускове мило не повинно містити в собі більше ніяких складових, крім натуральних барвників, антиокислювачів і самих різноманітних ароматичних добавок. Наступна група зібрала в собі види спеціального гігієнічного мила, що містять близько 1–2 % жирових компонентів, які при інтенсивному намилюванні здатні залишати особливу тонку захисну плівку на шкірі. До третьої групи можна віднести різноманітні лікувально-профілактичні та антибактеріальні варіанти мила. Таке мило часто містить у собі особливі складові елементи, які призначаються для досить ретельної попереджувальної дезінфекції шкіри і навіть для лікування різного роду захворювань шкірних покривів.

Найбільш якісні варіанти мила маркуються «Нейтральне» чи «Екстра». Дані типи високоякісного мила, на сто грам ваги, зобов'язані укладати у собі не менше, ніж 78 р спеціальних жирних кислот. Для того щоб правильно виготовити мило косметичне тверде високого класу, фірми-виробники користуються найбільш висококласним жировим сировиною. Активно застосовуються, наприклад, топлені тваринні жири обов'язково тільки вищого гатунку (в крайньому разі першого).

Тверде мило для косметичного догляду за шкірою можна отримати при перетиранні спеціальним способом висушеного ядрового мила. Для цього використовується спеціальна пилирная машинка. При перетиранні такого роду, у вже готовому мильному виробі досить значно збільшується кількість жирних кислот, що досягає часом значень 72−74 %. Крім того, мило отримує кращу текстуру, а також збільшується його стійкість до швидкого висихання і згіркнення.

Less
More
Мило косметичне,кускове

Мило косметичне,кускове

207 товарів
Відображати 1 - 24 з 207 товарів