Побутова хімія — це частина нашої, як офісних, так і домашнього життя. Наприклад, засіб для туалету Domestos допоможе не тільки очистити оброблювану поверхню від різного роду забруднень, але і позбавити вас від всіляких бактерій, на ній містяться. Його гелева консистенція ефективна як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях, а завдяки...

Побутова хімія — це частина нашої, як офісних, так і домашнього життя. Наприклад, засіб для туалету Domestos допоможе не тільки очистити оброблювану поверхню від різного роду забруднень, але і позбавити вас від всіляких бактерій, на ній містяться. Його гелева консистенція ефективна як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях, а завдяки зручному дозатору, засіб можна розпорошити у важкодоступних місцях унітазу, що дозволить утримувати його в чистоті досить довгий час. Засіб Domestos представлено вашій увазі в декількох варіантах ароматів.

Ніхто не посперечається з тим, що якісна обробка санвузли необхідна щодня, а значить, вам слід подбати і про побутової хімії, необхідної для її здійснення. Купити Domestos та інші миючі засоби ви зможете у відповідному розділі сайту інтернет-магазину «Карат». У тому ж розділі є можливість купити Туалетний каченя, який також бореться за чистоту туалету і користується великою популярністю у населення. На ринку він представлений не тільки у вигляді рідини, здатної боротися з іржею, нальотом вапна і мікробами, а й у вигляді особливих стіків, які слід приклеювати прямо на внутрішню поверхню унітазу. Таким чином, кожне змивання забезпечить вас порцією чистоти і свіжості.

до Речі, про свіжості. Для вирішення цієї задачі придуманий просвежитель повітря, який покликаний змінити неприємні запахи на приємні. Їх випускає велику кількість фірм-виробників. Наприклад, освіжувач повітря Glade, що відноситься до компанії SC Johnson, випускає аерозолі з різноманітними ароматичними композиціями, серед них: «Гармонія», «Цитрус», «Ніжність пелюсток», «Конвалія» та інші. Ще одна лінійка під назвою Air Infusions   засновано на парфумерних композиціях. Цей же Glade випускає, так звані, освіжувачі-микроспреи (до ста натискань, з можливістю заміни балончика), які можуть навіть мати функцію автоматичного розбризкування. Свій автомобіль можна порадувати освіжувачем для машини, а в приміщенні (наприклад, в робочому) добре впишуться в інтер'єр особливі гелі-кристали, які будуть виділяти легкий приємний аромат, варто тільки зняти з них захисну фольгу.

Правила гігієни повинні дотримуватися у всіх приміщеннях, де перебувають люди. У перекладі, «гігієна» — «здорова», тобто, воно виходить з поняття здоров'я. Ніяких суперечностей тут бути не може тому, що здоров'я людини самим прямим чином пов'язано з навколишнього його чистотою. І нехай, в різні часи люди по-різному ставилися до цього поняття (один час навіть, часте миття тіла вважалося шкідливим), сьогодні ніяких суперечок бути не може. Чистота, однозначно, повинна дотримуватися!

Сучасні, технологічно просунуті миючі засоби, здатні помітно полегшити підтримання чистоти, порівняно з тим, як це робилося раніше. Тому зараз прибирання вже не забирає таку кількість сил і енергії, а стає просто обов'язковим, але нескладним заходом. Регулярне виконання правил гігієни дає можливість уникнути багатьох захворювань, не забувайте про це, будь ласка.

Less
More
Засоби для догляду за туалетом

Засоби для догляду за туалетом

125 товарів
Відображати 1 - 24 з 125 товарів