Робочі приміщення всіх установ, будь то велика корпорація чи маленька фірма, потребують ретельного щоденного прибирання, оскільки відносяться до місць громадського користування. Для якісного прибирання вам знадобиться не тільки хороший інвентар, але і який-небудь чистячий засіб. Між собою вони відрізняються областю застосування. Наприклад, засіб...

Робочі приміщення всіх установ, будь то велика корпорація чи маленька фірма, потребують ретельного щоденного прибирання, оскільки відносяться до місць громадського користування. Для якісного прибирання вам знадобиться не тільки хороший інвентар, але і який-небудь чистячий засіб. Між собою вони відрізняються областю застосування. Наприклад, засіб для чищення кахлю відмінно впорається із забрудненнями на кахельних плитках. І не важливо де ці плитки розташовані, на стіні або на підлозі. Для догляду за деревом ідеально підійде засіб для дерев'яних поверхонь, яка дбайливо очистить від пилу і плям ваші дерев'яні вироби, стільниці, шафи, стелажі та полиці. Якщо ж засіб у своєму складі містить віск, то воно не тільки позбавить вас від забруднень, але й залишить на протертою поверхні тонкий шар поліролі, який додатково захистить деревину від передчасного зносу.

Купити засіб для чищення для будь-якого з видів матеріалів, можна у магазині «Карат». Також, в ньому ви зможете знайти і придбати чистячий порошок, який допоможе вам впоратися з чищенням сантехніки у ванній кімнаті або на кухні. На сайті «Карата» представлено велику кількість різноманітних і дуже популярних засобів для очищення поверхонь. Крім них, ми пропонуємо вам вибрати і замовити інші офісні приналежності, які неодмінно стануть в нагоді вам в роботі: канцелярія, електроніка, продукти і напої, господарські приналежності, офісні меблі, багатофункціональні пристрої, витратні матеріали, ділові подарунки, презентаційне обладнання, вироби з паперу, електроніка та багато іншого.

У випадку утруднень, здійснити вибір вам можуть допомогти грамотні співробітники нашого інформаційно-консультаційного відділу. Вони ж охоче дадуть відповідь на всі ваші додаткові запитання щодо товарних позицій сайту. Телефон цього Call-центру є на сторінці контактної інформації «Карата».

Давайте визначимося трохи, яке саме засіб для чищення знадобиться вам в офісних приміщеннях і на прилеглій до них території. Для підлоги слід підбирати рідина з відповідною маркуванням. Кахельну підлогу — миється рідиною для кахлю; лінолеум має свою різновид очисного розчину, а паркет і ламінат   свою. У кожному з них, виробник вивів оптимальний склад для конкретного покриття і врахував усі вимоги по догляду за ним.

Дерев'яні поверхні очищають і захистять аерозолі зі спеціальним складом всередині. Велика частина представлених на ринку, призначена для боротьби з головним ворогом подібного типу поверхонь — пилом. Мета аерозолів полягає в тому, щоб дбайливо й м'яко прибрати накопичений пил і залишити після себе приємний ненав'язливий аромат. Ті варіанти розпилювачів, де присутня бджолиний віск, ще й закріплять свою роботу захисним шаром поліролю.

Але найбільше улюблені людьми універсальні засоби для чищення. Як правило, вони випускаються в рідкому вигляді і з легким запахом. Такий засіб очистить всі слабко забруднені поверхні не залежно від типової приналежності. А в особливо важких випадках забруднення треба звернутися до сипучому чистить порошку з абразивними частинками.

Less
More
Засоби для чищення поверхонь

Засоби для чищення поверхонь

73 товарів
Відображати 1 - 24 з 73 товарів