Засоби для миття вікон – чистота та блиск будь-якій поверхні!

Скляні поверхні і вікна – незмінний атрибут будь-якого офісного або домашнього інтер'єру. У мегаполісі вікна часто забруднені викидів у атмосферу, побутової і промислової пилу і бруду. Особливо страждають приміщення, які розташовані в центрі міста або на великих транспортни...

Засоби для миття вікон – чистота та блиск будь-якій поверхні!

Скляні поверхні і вікна – незмінний атрибут будь-якого офісного або домашнього інтер'єру. У мегаполісі вікна часто забруднені викидів у атмосферу, побутової і промислової пилу і бруду. Особливо страждають приміщення, які розташовані в центрі міста або на великих транспортних вулицях. В такому випадку кошти для миття вікон мають бути не лише доступними в ціні, але і ефективними. Не помиті вікна можуть затримувати до 30% денного світла, що негативно позначається на продуктивності персоналу будь-якого пересічного офісу. Купуючи в магазині «Карат» миючий засіб для скла ви робите життя в офісі або будинку яскравіше і здоровіше!

Фахівці рекомендують не купувати занадто дорогі або занадто дешеві засоби очищення. Чистюня, Клин або Містер Мускул для скла ціна яких знаходиться в середньому діапазоні чудово справляються з поставленим завданням і не вимагають великих фінансових витрат. Згідно простої класифікації  засоби для миття скла можна поділити за типами поверхонь, для яких вони підходять. Найчастіше це універсальні засоби для меблів, скла та кахлю і вузьконаправлені засоби для миття вікон, які підходять лише для віконних прорізів. Саме тому, перш ніж придбати засіб для чищення скла, дуже важливо вивчити його основні параметри:

- рекомендації і призначення;

- склад;

- інструкцію із застосування;

- виготовлювача і строки використання.

Якісні і перевірені засоби, наприклад, Містер Мускул для скла можуть містити барвники, водовідштовхувальні і активні речовини, нашатирний спирт. Такий склад дозволяє легко позбутися від жиру і відбитків пальців, дозволить дощовій воді не відразу грязнить вікна. Завдяки антистатичним добавок хороший засіб також запобігає швидке запилення будь-якій поверхні.

Якщо у вашому будинку або офісі пластикові вікна, то найкращим варіантом для них стануть засоби, що не містять кислоти, бензин, спирт та інші шкідливі речовини, здатні порушити поверхню матеріалу. Для миття вікон у такому випадку ви можете використовувати просту кухонну побутову хімію, містить високу концентрацію мила та інших м'яких речовин. Правильно використовуючи речовини і вивчаючи інструкцію по застосуванню, ви можете убезпечити себе і свій будинок від псування скляних поверхонь і досягти абсолютної чистоти в найкоротший термін!

Less
More
Засоби для чищення скла

Засоби для чищення скла

48 товарів
Відображати 1 - 24 з 48 товарів