Для того, щоб забезпечити електрикою численні електроприлади, які в такому достатку з'явилися в нашому житті, потрібно купити подовжувач. Якщо взяти, наприклад, подовжувач на 3 розетки, ви зможете приєднати до мережі вже три электрозависимых пристрою, а не один-єдиний. Для розеток, які знаходяться досить далеко або незручно, може підійти подовжу...

Для того, щоб забезпечити електрикою численні електроприлади, які в такому достатку з'явилися в нашому житті, потрібно купити подовжувач. Якщо взяти, наприклад, подовжувач на 3 розетки, ви зможете приєднати до мережі вже три электрозависимых пристрою, а не один-єдиний. Для розеток, які знаходяться досить далеко або незручно, може підійти подовжувач 5м (у якого довжина шнура становить 5 метрів, як це ясно з його назви).

Такий подовжувач на 5 метрів, найвигідніше придбати на сайті магазину «Карат», разом з великою кількістю інших товарів офісного призначення. Крім величезного асортименту канцелярського приладдя, наш магазин пропонує своїм покупцям офісне обладнання, меблі, інвентар для прибирання приміщень, побутову хімію, а також самі ходові офісні продукти харчування. Кваліфіковані працівники консультаційного відділу магазину завжди прийдуть вам на допомогу, ознайомлять з додатковими характеристиками товарів і нададуть детальну інформацію щодо оплати та доставки вашого замовлення. Знайти сайт магазину «Карат» у мережі інтернет можна, наприклад, за запитом «купити подовжувач київ».

У цьому огляді ми познайомимося з різними типами подовжувачів. Варто відзначити, що називати їх саме цим словом почали не так давно. Раніше часто користувалися словом «трійник», що було актуально тоді, але не зараз. Чому виникло це слово? Та тому, що в період існування радянського союзу, за тодішнім нормам технічної безпеки, не дозволялося одночасно підключати до однієї точки змінного струму більше, ніж три електроприладу. Виходячи з цього обмеження, подовжувача і з'явилося народне позначення — трійник. Тепер же можна з упевненістю констатувати те, що дане позначення застаріває, оскільки сучасні подовжувачі можуть налічувати не три, а чотири, п'ять, шість і більше гнізд для підключення вилок електричних апаратів, а значить назвати їх трійниками вже ніяк не можна.

Сьогодні, іноді можна почути словосполучення «мережевий фільтр», адресоване все того ж виробу. Але і це не зовсім вірно тому, що мережевий фільтр, хоч і схожий на простий розгалужувач зовні, відрізняється від нього можливостями. Звичайне пристрій здатне лише провести електрику на певну відстань і забезпечити доступ до мережі одночасно кільком потребують приладів. Тоді як мережевий фільтр, крім всіх тих же функцій, дозволяє ще й придушувати (чи то пак, фільтрувати) перешкоди імпульсного характеру. Наприклад, такі пристрої добре використовувати в ситуаціях, коли електрична мережа піддається підвищеним навантаженням або періодичним перепадів напруги. Такі фільтри допоможуть  захистити підключений до мережі обладнання від поломок. Вони ж забезпечуються кнопкою одночасного відключення від електроенергії всіх підключених на той момент приладів.

У спеціально відведеному для цього розділі нашого сайту, кожен покупець зможе вибрати потрібний йому розгалужувач, підібравши довжину проводу і необхідну кількість гнізд харчування. Також можна вибрати прилад з заземленням або без такого.

Less
More
Подовжувачі

Подовжувачі

43 товарів
Відображати 1 - 24 з 43 товарів