ручка Масляна — це підвид звичайної кулькової ручки, який з'явився лише нещодавно. Це такий своєрідний гібрид гелевою і пастові ручок, позбавлений, однак, від їх недоліків. Писати ними легко. А ось кому особливо сподобаються ручки масляні — так це діти. Адже, для їх використання не потрібно робити сильний натиск, що досить зручно для дитячих, ще...

ручка Масляна — це підвид звичайної кулькової ручки, який з'явився лише нещодавно. Це такий своєрідний гібрид гелевою і пастові ручок, позбавлений, однак, від їх недоліків. Писати ними легко. А ось кому особливо сподобаються ручки масляні — так це діти. Адже, для їх використання не потрібно робити сильний натиск, що досить зручно для дитячих, ще не володіють такою силою, рук. Хоча особлива легкість письма припаде до душі і дорослим людям, особливо тим, чия професійна діяльність пов'язана з великою кількістю текстів, які повинні бути написані від руки. Крім традиційних, кольору чорнильною пасти в таких ручках, можуть бути й іншими, наприклад, зустрічається блакитний, салатовий або рожевий.

Кращий магазин для того, щоб купити масляну ручку — це інтернет-магазин «Карат». Саме тут на вас чекає широкий асортимент продукції канцелярської спрямованості. На сайті все того ж магазину ви завжди зможете придбати ще й спеціалізовану офісні меблі, офісні апаратуру, спільно з відповідними до неї витратними матеріалами, а також товари господарського призначення та деякі, найбільш доречні на робочому місці, продукти харчування. Співробітники інформвідділу нашого магазину допоможуть вам розібратися в характеристиках того чи іншого товару, розкажуть про можливі способи оплати замовлення і доставки. Опинитися на сайті «Карата» можна набравши в пошуковику фразу «ручка масляна київ».

Ручки з механізмом кулькового типу стали свого часу справжньою сенсацією. На зорі свого існування вони, на жаль, були досить дорогим задоволенням. Зате тепер — це одні з найбільш доступних засобів для ручного письма в світі. На сьогоднішній момент, вони розрізняються складом чорнильної пасти, яка заправлена в герметичний стрижень і, завдяки цьому, відрізняються і їхні друкарські можливості.

Основа чорнила може бути водної (інакше їх називають «рідкими чорнилом), гелева, масляна, а також, остання розробка виробників — биополимерная. Рідким їх варіантом заправляються, в основному, пір'яні ручки і ролери, які вважаються видом, що об'єднав у собі кулькову і пір'яну письма приналежність.

Масляна чорнильна субстанція застосовується в кулькових авторучках. Така паста володіє насиченим цвітом, не легко піддається змивання водою і може довгий час не тьмяніти. Лягає легко, хоч і володіє певною в'язкістю для того, щоб не залишати непотрібних плям на аркуші паперу. До недоліків можна віднести хіба що досить швидку расходуемость. Ручками з гелевим стрижнем добре робити дрібну, детальну роботу на папері. Ними часто користуються художники, а не так давно було засновано цілий напрям у мистецтві, де інструментами для написання картин служать кольорові гелеві ручки.

І, нарешті, биополимерная основа. Чорнило такого типу, за хімічним складом, нагадують дріжджові бактерії. У стані спокою, паста знаходиться у в'язкому вигляді і лише в процесі письма, кулька крутиться механізму збовтує її, переводячи тим самим у рідкий стан.

Less
More
Ручки масляні

Ручки масляні

17 товарів
Відображати 1 - 17 з 17 товарів

Підбір товару