Детектор валют необхідно мати всім організаціям, які працюють з готівкою. Подібний пристрій стане добрим помічником у боротьбі з фальшивими грошовими коштами і забезпечить захист вашого бізнесу від можливих втрат. Від підроблених банкнот, на жаль, нікуди не дітися — вони існують рівно стільки, скільки існують і справжні. Єдина можливість їх вияв...

Детектор валют необхідно мати всім організаціям, які працюють з готівкою. Подібний пристрій стане добрим помічником у боротьбі з фальшивими грошовими коштами і забезпечить захист вашого бізнесу від можливих втрат. Від підроблених банкнот, на жаль, нікуди не дітися — вони існують рівно стільки, скільки існують і справжні. Єдина можливість їх виявлення — перевірка готівки за допомогою детектора. Наприклад, ультрафіолетовий детектор валют, випромінює УФ-випромінювання, за допомогою якого вдається розпізнати на купюрі всілякі захисні позначення і волокна, не видимі при інших варіантах освітлення. Маючи отриманими даними, грамотний оператор, спираючись на свої знання в цьому питанні, завжди зможе зробити певні висновки щодо справжності надійшли в його розпорядження банкнот.

Краще всього детектор валют купити у професіоналів своєї справи. До таких належить професіоналам інтернет-магазин «Карат», що по праву займає лідируючі позиції в рейтингу кращих магазинів офісних товарів і техніки в Україні. Це зручно ще й тому, що на сторінках все того ж магазину ви знайдете запасні деталі до свого апарату, серед яких є лампа для детектора валют (її потрібно періодично міняти). Знайти в інтернеті сайт магазину «Карат» можна за допомогою пошукової фрази «детектор валют київ».

ці апарати відрізняються між собою за принципом роботи, проте всі вони розроблені для однієї мети — виявлення підроблених грошових знаків. Одними з найпоширеніших є візуальні детектори, які просвічують купюри ультрафіолетовим випромінюванням. Вони ж можуть просвічувати гроші інфрачервоним або комбінованим УФ-світлом ІЧ. Своєю популярністю ці прилади зобов'язані своїм мініатюрним розмірам, а також простоті у використанні. Однак, не забувайте про те, що одного просвічування мало. Обов'язково знадобиться досвідчений фахівець, здатний грамотно розшифрувати отриману за допомогою детектора інформацію.

Універсальні моделі цього пристрою по визначенню справжності валюти, крім основних ламп, можуть доповнюватися іншими корисними аксесуарами, наприклад, лупою, простим білим світлом, розташованим зверху або знизу, а також вимірювальною лінійкою, яка допоможе користувачеві визначити дотримано чи еталонний розмір кожної конкретної купюри. Такого роду моделі відмінно підійдуть для невеликого обороту готівкових грошових коштів.

Якщо ж готівкових коштів через вашу компанію проходить багато, — краще буде обзавестися автоматичної машинкою, яка зможе не тільки перевірити банкноти на наявність фальшивок, а і точно перерахувати їх. Визначення автентичності у них відбувається шляхом порівняння кожної купюри з чином, запрограмованим і зберігаються в пам'яті пристрою.

Самі багатофункціональні детектори мають масу можливостей порівняно з їх більш простими аналогами. Крім основної функції, вони можуть автоматичним чином відкладати підозрілі примірники грошових знаків в спеціальну кишеньку, розсортовувати купюри згідно номіналах, видавати касиру бажану суму і навіть підключитися до вашого комп'ютера.

Less
More
Детектори валют

Детектори валют

32 товарів
Відображати 1 - 24 з 32 товарів