Лічильники банкнот придумані насамперед для того, щоб спростити роботу з грошовими коштами в готівковому вигляді. Це стало можливим за допомогою автоматизації самого процесу перерахунку грошових купюр. Лічильник для грошей (в залежності від моделі) в стані не тільки підрахувати грошову суму, але і встановити її номінал, а також державну належніс...

Лічильники банкнот придумані насамперед для того, щоб спростити роботу з грошовими коштами в готівковому вигляді. Це стало можливим за допомогою автоматизації самого процесу перерахунку грошових купюр. Лічильник для грошей (в залежності від моделі) в стані не тільки підрахувати грошову суму, але і встановити її номінал, а також державну належність і достовірність. Додатково до цього, машинка для рахунку грошей здатна досить легко розсортувати і перерахувати закладені в неї грошові знаки. Сучасний лічильник для банкнот дозволяє значно полегшити процес підрахунку грошових коштів, забезпечуючи повну гарантію точності при максимально високій швидкості роботи.

безліч наявних в магазинах офісних товарів найрізноманітніших лічильників обов'язково зможуть підійти під потреби кожної конкретної комерційної компанії. Втім, найбільш вигідно лічильники банкнот купити можна в самому найкращому інтернет-магазині канцелярської продукції та обладнання для офісу «Карат», тому що пристрої такого роду необхідно купувати тільки у випробуваного часом і користується довірою покупців постачальника. Компанія «Карат» як раз і є таким постачальником в Україні. На сторінках сайту «Карат» можна розглянути і вибрати різні лічильники банкнот за досить низькими цінами.

Спосіб роботи грошової машинки знаходиться в прямій залежності від внутрішнього механізму конкретного пристрою, оскільки він буває або вакуумним, або ролико-фрикційним. Лічильник для грошей з вакуумною системою всередині створений для перерахунку цілих пачок грошових купюр, який здійснюється за сприяння особливих вакуумних головок, що знаходяться по кутах машини. Пристрої такого типу не мають функцією визначення достовірності банкнот і активно використовуються більшою мірою різними банківськими структурами та іншими подібними організаціями. Ролико-фрикційні пристрої можуть витягати грошові купюри з спеціального завантажувального відсіку за допомогою гумових роликів, які вони подають потім в середину машини, відображаючи при цьому отримані результати безпосередньо на екрані.

По своїй функціональності і методикою виконання роботи лічильні машинки діляться на кілька видів. Маленькі портативні варіанти лічильних пристроїв розраховані на роботу з відносно невеликою кількістю грошових банкнот. У більшості випадків, вони функціонують не від електричної мережі або від батарейок. Відрізняються від інших моделей підвищеної легкістю і мобільністю. Додатково до цього, такі пристрої в змозі перерахувати не тільки гроші, але й інші паперові вироби, зокрема, різного роду бланки, товарні цінники, всілякі квитанції і так далі.

Офісні лічильники банкнот призначені для більш великого обсягу робіт і здатні винести напружене функціонування аж до шести годин безперервної роботи. Звичайні офісні лічильники грошових купюр мають функцією визначення достовірності грошових знаків. Власне, якраз такого роду пристрою можна бачити в супермаркетах різного рівня.

Less
More
Лічильники банкнот

Лічильники банкнот

26 товарів
Відображати 1 - 24 з 26 товарів

Підбір товару