Папір для нотаток існує в різних варіантах. Буває, зустрічається як блок для нотаток, який представляє з себе укладені в стопку листочки паперу, які нарізані квадратами. Використовуються такого виду блоки для записів з метою написання різноманітних нотаток, коротких нагадувань про що-небудь, статей або записок. З їх допомогою, досить доречно, на...

Папір для нотаток існує в різних варіантах. Буває, зустрічається як блок для нотаток, який представляє з себе укладені в стопку листочки паперу, які нарізані квадратами. Використовуються такого виду блоки для записів з метою написання різноманітних нотаток, коротких нагадувань про що-небудь, статей або записок. З їх допомогою, досить доречно, наприклад, зробити запис продиктованого вам по телефонному апарату адреси або якісь інші відомості. Власне, в наслідок цього, подібна блокована папір для нотаток є досить важливою та необхідною офісною належністю.

Папір в кубі, купити її можна серед паперових виробів у відповідному розділі сайту інтернет-магазину «Карат» (для швидкого пошуку веб-сайту застосовуйте ключову фразу «блок паперу Київ»), буває або з проклеєного бічною стороною, або ні. Стопка з проклеєними паперовими листочками не розпадається, а самі листки відриваються досить просто під деяким кутом. Їх допускається експлуатувати без спеціалізованих боксів. А от не проклеєна пачка — це просто комплект роздільних папірців, викладених одна на іншу. Як раз для блоків з непроклееным боком і призначаються пластикові диспенсери, з яких так просто можна витягати по одному паперовому квадратика.

Блоки для записів інколи налічують в собі різну кількість листків. На ринку трапляються досить невеликі стопки, що містять по 300-400 шт. у кожній, так і дещо об'ємніше, які можуть налічувати до 1000 аркушів. Трохи відрізняється і формат. При виготовленні виробів такого типу, фірми-виробники застосовують лише найбільш якісну офсетний папір із загальною щільністю не менше 80 г/м. Самі аркуші паперу можуть бути мелованными чи ні, так само як матовими або з глянцем. Традиційно, споживачі вже володіють якимись власними переваги у даній сфері та вибирають саме той варіант, який їм найбільше підходить.

Хочеться зазначити, що блок для нотаток не буває єдино тільки білосніжним, він може бути абсолютно різнобарвним. Зустрічаються блоки, що складені з папірців різного відтінку. Смугасті блоки паперу виглядає насичено і готові надати вам душевного розташування навіть у найбільш похмурий день.

Стікери для нотаток можна вкласти в холдер. Холдером називається такий бумагодержатель, який як раз і використовується для утримання дрібних паперових листочків. Підстава холдера робиться досить масивним, щоб він міг впевнено стояти на столі. Прикріплюється до основи еластичний сталевий трос з особливим притиском, що нагадує господарську прищіпку, на кінці. Як раз в цей затиск і слід поміщати лист блоку-кубики з якою-небудь записом.

Крім цього, папір для нотаток може бути забезпечена липкою стрічкою із зворотного боку. Такий листок ви зможете прилаштувати в будь-якому сприятливому місці і застрахувати себе від потенційної втрати необхідних відомостей. Подібні стікери виробляються не лише класично квадратними, але і в альтернативних варіантах.

Less
More
Папір для нотаток

Папір для нотаток

131 товарів
Відображати 1 - 24 з 131 товарів