Якщо у своїй роботі ви використовуєте такий пристрій як біндер, ще званий брошюровщиком, то готуйтеся до постійного поповнення запасів витратних матеріалів з ним пов'язаних. Основні — це обкладинки і пружини пластикові, хоча вони можуть бути зробленими з інших матеріалів. Дивлячись на те, які цілі ви переслідуєте, брошурування видань можна викор...

Якщо у своїй роботі ви використовуєте такий пристрій як біндер, ще званий брошюровщиком, то готуйтеся до постійного поповнення запасів витратних матеріалів з ним пов'язаних. Основні — це обкладинки і пружини пластикові, хоча вони можуть бути зробленими з інших матеріалів. Дивлячись на те, які цілі ви переслідуєте, брошурування видань можна використовувати і пружини металеві. На сторінках кращого магазину канцтоварів «Карат» є все, що може знадобитися вам з цієї категорії, де крім усього іншого, ви можете купити пружину необхідного вам розміру і діаметру. Знайти цей чудовий інтернет-магазин вам допоможуть запити «біндер пружина» і «пружини київ», що слід набрати у віконці пошуковика. Там представлено безліч аксесуарів і комплектуючих, без яких не обходиться існування жодного офісного установи в наші дні. У тому випадку, якщо вам захочеться уточнити наявність вибраної артикулу, дізнатися додаткову інформацію або задати інші питання, стосовно, наприклад, доставки або оплати замовлення — без зволікання звертайтеся в спеціально створену інформаційну службу, по телефону, вказаному в розділі контактів сайту магазину «Карат». Співробітники call-центру допоможуть вам у вирішенні всіх питань.

Отже, давайте перейдемо до брошюрованию. Що ж це таке? Як вже стає зрозумілим з самого слова — це процес з'єднання розрізнених десятків або сотень аркушів паперу, на яких міститься певна інформація, в одне ціле видання. Для їх скріплення знадобиться брошюровальное пристрій, пружина, обкладинка і, власне, самі листи.

Які пружини віддати перевагу? Пружини пластмасові більш затребувані споживачами, оскільки вартість їх буде нижче, а вибір кольорів побільше, до того ж виглядають вони не гірше інших. Найкраще такі види підійдуть для невеликого розміру буклетів або проспектів. Вони будуть розкриватися на 180 і більше градусів, а якщо є така потреба, їх завжди можна буде відкрити для того, щоб витягнути, додати або просто поміняти якусь кількість аркушів.

Пружини металеві вважаються більш професійними, їх беруть для використання в палітурці видань великого формату, наприклад, яких-небудь каталогів, календарів. Така пружина — це загорнута нейлоном металевий дріт, пофарбована яким-небудь кольором. Видання, переплетена такий дротом, здатна розкритися вже на 360 градусів. У продажу вони бувають нарізаними на шматки, а також смотанными в спеціальну бобіну, що зручно, якщо мова йде про потоковому їх використанні.

Ще один параметр, на який слід звертати увагу — діаметр. Від нього залежить яку максимальну кількість аркушів та чи інша пружина може скріпити. Ця інформація є в описі кожної з них.

Хочеться нагадати, що тільки брошура, зроблена з використанням якісних матеріалів, має всі шанси привернути зайву увагу і не бути віддана забуттю. Тому особливо важливо вибирати хороші матеріали для біндера.

Less
More
Пружини для брошурування

Пружини для брошурування

106 товарів
Відображати 1 - 24 з 106 товарів