Універсальні серветки будуть доречні в будь-якому офісі. А особливу популярність вони придбали тепер, в еру повсюдної комп'ютеризації, оскільки практично всі поверхні (маються на увазі екрани) сучасних гаджетів потребують дбайливого і регулярному догляді. Таку необхідність не могли не помітити виробники і в масовому порядку стали випускати безлі...

Універсальні серветки будуть доречні в будь-якому офісі. А особливу популярність вони придбали тепер, в еру повсюдної комп'ютеризації, оскільки практично всі поверхні (маються на увазі екрани) сучасних гаджетів потребують дбайливого і регулярному догляді. Таку необхідність не могли не помітити виробники і в масовому порядку стали випускати безліч різновидів серветкові продукції, де кожна конкретна серветка призначається для окремого типу поверхні пристрою. Взяти, приміром, серветки для монітора   вони розроблені для очищення екранів ПК і ноутбуків. Всі знають, що подібні вразливі поверхні обов'язково потрібно обробляти. Для цього підійдуть або вологі (на які вже завдано особливий склад), або сухі (але з застосуванням моніторної рідини) серветки для екрану. Звертайте увагу, що в складі якісних виробів не повинен бути присутнім спирт, про що часто достатньо великими літерами, відповідальні виробники пишуть прямо на упаковці.

Серветки для скла очистять всі ваші скляні вироби і поверхні. Вони здатні м'яко і дбайливо видалити неминучі жирові відбитки і надати додаткове сяйво очищаемому склу. Частенько застосовують їх у догляді за оптичними лінзами, об'єктивами фотоапаратів та іншими подібними предметами. Але якщо потрібно подбати не тільки про лінзах, а й за корпусом апарату — вам слід купити серветки для оргтехніки. Вони призначаються для дбайливого очищення пластикових, металевих і шкіряних виробів.

У Києві розташований магазин канцелярського приладдя та офісної техніки «Карат». Саме в ньому ви знайдете всі види серветок, які ми перерахували вище. Команда нашого магазину постаралася в одній точці зібрати для вас все, що обов'язково знадобиться для повноцінної роботи будь-якого сучасного офісного установи. Ставши нашим постійним клієнтом, ви не тільки отримаєте доступ до найширшого асортименту нашої компанії і порадієте грамотним консультацій співробітників нашого інформаційного відділу, а також зможете накопичувати вигідні бонуси та отримувати приємні знижки, які, звичайно, ніколи не бувають зайвими.

Повернемося до засобів очищення техніки. Насамперед, хочеться відразу розвіяти один щільно укорінений у свідомості громадян міф, що оповідає про необхідність протирання комп'ютерних моніторів спиртовмісними рідинами, а тим паче, чистим спиртом. Цього категорично не рекомендується робити. Спирт моментально роз'їдає верхній антибліковий шар покриття екрана, про наявність якого навіть не кожен підозрює. Таким чином, захисні функції монітора помітно виснажуються і він стає більш вразливим до дрібних пошкоджень.

Суспільство, на жаль, ще не повністю позбулося від цього забобону. У зв'язку з цим, хочеться зробити ще одне наголос — для очищення різних екранів у вільному продажу є спеціальні серветки! Вони ніяк не зашкодять екрану вашого гаджета. Тими ж виробами можна протирати поверхні як TFT так і LCD телевізорів. Вони підійдуть для очищення сканерів, планшетів, смартфонів та інших подібних пристроїв.

Універсальні серветки можуть продаватися в невеликих упаковочках по 10-20 шт. або у великих тубах по 100 штук у кожній.

Less
More
Серветки для чищення техніки

Серветки для чищення техніки

56 товарів
Відображати 1 - 24 з 56 товарів

Підбір товару