Коли мова заходить про важливих документах, завжди гостро постає питання про їх збереження від природного зношування, оскільки ні в кого немає бажання періодично оновлювати документи. Саме тоді нам на допомогу приходить ламінатор, прилад за допомогою якого відбувається ламінування різної поліграфічної продукції і документів в тому числі, завдяки...

Коли мова заходить про важливих документах, завжди гостро постає питання про їх збереження від природного зношування, оскільки ні в кого немає бажання періодично оновлювати документи. Саме тоді нам на допомогу приходить ламінатор, прилад за допомогою якого відбувається ламінування різної поліграфічної продукції і документів в тому числі, завдяки чому їх можна захистити від шкідливого зовнішнього впливу, такого як вигоряння, стирання в місцях згину або навіть підробки. Відбувається це за рахунок спеціальної плівки, привариваемой (якщо можна так висловитися) до паперового аркуша, з допомогою шару клею, вже нанесеного на плівку і спеціально підібраною високої температури, що дозволяє приклеїти, але не розплавити цю саму плівку.

Ламінатор купити вам буде найзручніше у нас, оскільки наш інтернет-магазин «Карат» — кращий вибір для цих цілей. Він може бути знайдений вами в мережі за допомогою запитів «ламінатор ціна» чи «ламінатор купити київ». Там, у відведеному для цього розділі вас чекає безліч моделей ламінаторів, призначених для різних розмірів аркуша, наприклад, ламінатор А4, готовий заламінувати вам А4 формат паперу.

А зараз спробуємо в них розібратися. Почнемо з типів, їх два:

  • конвертні ще звані пакетними
  • рулонні, плівка в яких подається з рулону

У перших використовується склеєна з одного боку плівка, що має форму конверта,

куди і повинен бути вкладений документ перед процесом обробки апаратом. Другі — вимагають рулонну плівку. Існує поділ приладів на:

  • офісні варіанти, для постійного застосування
  • професійні види апаратів, розраховані на інтенсивне використання

Офісні ламінатори відрізняються набагато більш низькою ціною, з-за своєї більш простої конструкції, але мають деякі обмеження в порівнянні з професійними їх побратимами. Приміром — це потреба в постійній перепочинку в роботі, для охолодження, тоді як другим такі перепочинку не потрібні, завдяки принципово різними механізмами ламінування. В офісних варіантах є два зовні нагріваються валу, притискують і просувають папір. Професійний апарат містить у собі чотири або шість внутрішньо нагріваються валів і здатний на більш широкий спектр обробки друкованої продукції (фольгування, глянцевание і т. д.).

Рулонний ламінатор використовується поліграфічними фірмами або друкованими підприємствами в їх професійній діяльності. Таке ламінування не тільки продуктивно, а і найбільш якісно, оскільки рулонний апарат має можливість працювати з дуже тонкими плівками. Цей особливий механізм вимагає кваліфікованого обслуговування та вміння налаштовувати. Способи ламінування бувають:

  • гарячий, за рахунок температури і тиску, на клеючу основу
  • холодний, за рахунок тиску на клеючу основу, коли неможливе застосування високої температури

Часто, якісний ламінатор забезпечується обома функціями. Ще ви можете зустріти в приладі можливість регулювання температури для більш точного підбору під кожну товщину плівки, а також зручну опцію реверсу, запускає вали в зворотному напрямку і дозволяє уникнути застрягання паперу.

Less
More
Ламінатори

Ламінатори

11 товарів
Відображати 1 - 11 з 11 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Формат
Щільність, мкм
Швидкість ламінування, см / хв
Гарантія