Якщо вам або вашому колективу пощастило стати власниками ламінатора, то вам потрібно буде подбати і про видатковому матеріалі до нього, такому як плівка для ламінування. Без цих матеріалів не обійтися ні офісному апарату, ні його професійному товаришеві. Найпоширенішими є плівки конвертного типу, розраховані на використання в парі з конвертным л...

Якщо вам або вашому колективу пощастило стати власниками ламінатора, то вам потрібно буде подбати і про видатковому матеріалі до нього, такому як плівка для ламінування. Без цих матеріалів не обійтися ні офісному апарату, ні його професійному товаришеві. Найпоширенішими є плівки конвертного типу, розраховані на використання в парі з конвертным ламинатором. Доступні вони в різних форматах, різної, вимірюється в мікронах, товщини і кількості штук в упаковці. Звертайте особливу увагу на всі ці параметри, щоб не помилитися і вибрати саме те, що потрібно. Але якщо ви засумніваєтеся, вам допоможе команда наших консультантів, які проінформують вас про наявність того чи іншого товару, його особливості і деталі, а також дадуть відповідь на всі ваші додаткові запитання. Це команда інформаційно-довідкової лінії інтернет-магазину «Карат», який ви знайдете в інтернеті за допомогою пошукової системи і фрази «плівка для ламінування київ».

Отже, якщо вам необхідно заламінувати документ або іншу поліграфічну продукцію формату А4, то вам як не можна краще підійде плівка для ламінування А4 формату, яка має розміри 216х303 мм, що на шість сантиметрів з кожного боку більше, ніж чистий А4. Цей допуск дозволяє апарату зробити якісну обробку матеріалу. Коли мова йде про плівці для ламінатора, мається на увазі, перш за все, плівка для гарячого способу обробки, але ж іноді в ламінуванні потребує не тільки папір, а й інші матеріали, по суті своїй просто не здатні перенести високу температуру. Це можуть бути матеріали повністю синтетичні, з певним відсотком синтетики або глянцевим покриттям. Для таких випадків виробник пропонує використовувати холодний спосіб ламінування і випускає спеціальний вид під назвою «плівка для холодного ламінування», яка служить для цих цілей. При такому способі, обробка відбувається за допомогою створюваного валами сильного тиску і клею, нанесеного на внутрішню сторону плівки.

Саму плівку можна вибрати різного типу, залежно від результату, якого хочеться досягти. Так, наприклад, найпопулярніший, глянсовий варіант додасть зображенню додаткову яскравість і освіжить існуючі кольору, але може трохи знизити читабельність дрібного тексту і дещо затушувати деталі, за рахунок відображаються їм відблисків. На противагу йому, матове покриття таких відблисків не має, але і кольори оживити не зможе, зате виглядає солідно і дозволяє писати нею тексти, легко прати звичайним ластиком. Саме матове покриття є найбільш часто використовуваним поліграфічної продукції високого рівня і рекламі.

І нарешті, третій варіант — це текстурована плівка для ламінування, що надає, обробленої таким чином папері, певну фактуру. Наприклад, фактуру тканини або полотна, а також ефект піску або бризок шампанського. Таку плівку добре використовувати для декору.

Less
More
Плівки для ламінування

Плівки для ламінування

33 товарів
Відображати 1 - 24 з 33 товарів