щоразу, коли планується розширення фірми або відкриття нової філії, виникає питання про укомплектовывании робочого приміщення офісними меблями. А оскільки від якості такої меблів може залежати працездатність, так і стан здоров'я вашої команди, то до вибору слід підійти з усією відповідальністю. Сьогодні ми зупинимося на одному з найбільш важливи...

щоразу, коли планується розширення фірми або відкриття нової філії, виникає питання про укомплектовывании робочого приміщення офісними меблями. А оскільки від якості такої меблів може залежати працездатність, так і стан здоров'я вашої команди, то до вибору слід підійти з усією відповідальністю. Сьогодні ми зупинимося на одному з найбільш важливих предметів меблевого виробництва використовуються в офісі — пристосування для сидіння. Кращий варіант для цих цілей   крісло офісне. Воно повинно бути ретельно підібрано, оскільки саме сидячи в ньому, ви і ваш колектив, будете перебувати більшу частину кожного робочого дня. Можна вибрати комп'ютерне крісло, що відрізняється своєю компактністю або більш об'ємний варіант зі зручною спинкою, якщо розміри офісного приміщення дозволяють. Крісло ECO — це продукт українського виробництва, який став популярним серед наших покупців. В асортименті цього виробника є особлива категорія   крісло для керівника. Такі пристрої виготовляються з використанням сучасних технологій і матеріалів, їх зовнішній вигляд розробляють дизайнери і тому розкид цін на них досить великий. Зате ви неодмінно оціните крісло високої якості, яка допоможе вам забути про проблеми зі спиною.

Інтернет-магазин «Карат», який на сьогоднішній день є лідером у сфері канцелярського приладдя, по праву може називатися і експертом у сфері офісних меблів. Ми запрошуємо вас у наш реальний магазин, де ви зможете на власні очі побачити товар перед покупкою. Також запрошуємо вас і в його інтернет версію, де ви зможете вибрати все необхідне не витрачаючи часу на поїздки і не залишаючи дому чи офісу. Ключовий запит «купити крісло київ» допоможе вам знайти сайт «Карата» в інтернеті.

У цій статті ми не будемо торкатися звичайні стільці, використовувані в офісах як стільці для відвідувачів. Тут ми розглянемо більш комфортні вироби, розраховані на працівників високої категорії та їх керівників. Найкращим, буде рішення обрати крісло з високою спинкою. Така спинка (особливо коли вона правильно зроблена) дозволить знизити навантаження на хребет. Для обтягування сучасних крісел використовується дуже якісний замінник шкіри. Від натуральної шкіри виробник намагається відмовлятися, оскільки вона володіє деякими недоліками в порівнянні з штучної (вигорання на сонці, складності у догляді, швидка втрата презентабельного вигляду). До того ж, сучасні технології дозволяють створювати такі якісні аналоги шкіри, що простій людині відмінностей просто не знайти. Крім звичного чорного і коричневого, можна зустріти самі різні варіанти кольорів, використовуваних  у цьому виді продукції.

Сьогодні майже всі крісла оснащуються базою на коліщатках, завдяки якій сидить забезпечено зручне переміщення щодо робочого столу. Додаткова зручність привносять підлокітники і підголовники (в деяких моделях). Висота сидіння регулюється за допомогою важеля самостійно. Деякі зразки забезпечені механізмом гойдання, який допоможе вам розслабити напружені м'язи і зняти втому.

Less
More
Крісла керівників

Крісла керівників

52 товарів
Відображати 1 - 24 з 52 товарів