Кожен офісний працівник, безумовно, знайомий з тими чи іншими неприємними відчуттями в спині, провоцируемыми тривалим перебуванням в сидячому положенні перед комп'ютером. Сьогодні ми поговоримо про такі пристосування для сидіння, які допоможуть вам уникнути хворобливих відчуттів, а деякі з них навіть зможуть запобігти пов'язані з цим захворюванн...

Кожен офісний працівник, безумовно, знайомий з тими чи іншими неприємними відчуттями в спині, провоцируемыми тривалим перебуванням в сидячому положенні перед комп'ютером. Сьогодні ми поговоримо про такі пристосування для сидіння, які допоможуть вам уникнути хворобливих відчуттів, а деякі з них навіть зможуть запобігти пов'язані з цим захворювання. На зміну простому стільця прийшло крісло офісне. Завдяки інноваційним технологіям, впровадженим виробниками, сидіти в ньому стало набагато зручніше, а спина нарешті зайняла правильну, ергономічно виважену позицію. Таким чином вдалося зняти зайве напруження у м'язах, неминуче з'являється при тривалому перебуванні в сидячому положенні.

Сучасне крісло для офісу часто доповнюється іншими функціями, які роблять його максимально комфортним. Спинка у цих виробів сконструйована таким чином, що хребет змушений займати правильну позицію. А, приміром, стілець з підлокітниками напевно буде оснащений особливим механізмом, на основі пневматики, який дозволяє регулювати рівень висоти сидіння. Такий стілець обов'язково розташовується на стійкій базі з металу, часто з роликами для переміщення уздовж поверхні робочого столу. Додатково до цього, крісло оператора може ще похвалитися чудовою функцією похитування, завдяки чому його користувач буде мати можливість періодично розслабляти втомлені м'язи прямо на місці. Таке комп'ютерне крісло (або йому подібне) добре б мати кожному співробітникові, чия діяльність пов'язана з сидінням за столом.

Перш ніж стати таким як сьогодні, цей предмет меблів пройшов досить довгий шлях еволюції. Вперше, звичайний стілець, поставив на колеса ще Чарльз Дарвін, щоб мати можливість не вставати з місця кожен раз, коли йому необхідно було взяти матеріали на сусідньому столі. Однак, прориву в цій галузі не сталося тільки тому, що в той далекий час, лише дуже мала кількість професій було пов'язано з тривалим сидінням за столом.

Еволюція почалася з повсюдним розвитком автоматизації. Чимала частка населення виявилася розсортованої по офісах і незабаром стали виникати масові скарги работноков на проблеми зі спиною, які з'явилися завдяки незручному сидячого положення. Компанії-виробники не залишилися байдужими до зауважень населення і в 1976 році, одна з них випустила в світ перше комп'ютерне крісло Ergon, створене на основі сучасних даних про ергономіку людського тіла.

Слідом за ним, на ринку стали з'являтися і інші моделі, які допомагали знизити напругу в м'язах і рівномірно розподілити навантаження. Споживачі були в захваті, а розробники компаній не втомлювалися радувати їх все  новими і новими варіантами цих пристроїв. Так, наприклад, з'явився оригінальний стілець-сідло, випущений однією з норвезьких фірм і покликаний давай можливість користувачу приймати активні пози, характерні позам вершника на коні. Ще, зустрічалися моделі, які позиціонуються як лікувальні. Уверялось, що такі крісла здатні не тільки попередити проблеми хребта, а й вилікувати від вже наявних.

Less
More
Крісла операторів

Крісла операторів

66 товарів
Відображати 1 - 24 з 66 товарів