Мелену каву — це певного роду порошок, в який перетворюються плоди кавового дерева після їх подрібнення. Таким чином, у цього порошку виходить зберегти воістину інтенсивний запах і присмак, за умови що він приготований належним чином. На всій планеті існує дуже багато шанувальників конкретно даного варіанту обробки улюбленого напою. Виробн...

Мелену каву — це певного роду порошок, в який перетворюються плоди кавового дерева після їх подрібнення. Таким чином, у цього порошку виходить зберегти воістину інтенсивний запах і присмак, за умови що він приготований належним чином. На всій планеті існує дуже багато шанувальників конкретно даного варіанту обробки улюбленого напою. Виробники розуміють це і безумовно квапляться дати кави мелений максимальній кількості бажаючих. Так само активно вони тримають під наглядом і якість власної продукції, так як суперництво з іншими виробниками існує, а кожному хочеться бути одним з кращих. До таких належить бренд кавового виробника з повною тепла і сонця Італії. Ми говоримо про Lavazza. Формування марки почалася в 1895 році, з єдиного дрібного магазинчика, в Турині, який торгував різної бакалією. Сьогодні ж, мелену каву купити у даного виробника може кожен охочий по всьому світу.

В Києві та на території України, найправильніше буде купувати каву на веб-сайті магазину офісних товарів «Карат». Це досить раціонально, так як у вас буде можливість сконцентрувати в одній заявці не тільки виключно конторські пристосування, витратні матеріали для оснащення та інші продукти, які традиційно систематично купуються для кабінетів офісних установ. Там же ви знайдете цей чудовий напій, представлений на сайті «Карата» в альтернативних варіантах фасування. Знайти наш інтернет-сайт можна в мережі по пошуковій фразі «купити каву Київ»

Стратегія нашого магазину полягає в тому, щоб представити покупцям великий перелік якісної продукції даної тематики, а ще створити умови для висококласного обслуговування. Ми дійсно зацікавлені в постійних клієнтах. Намагаємося створити комфортні умови для покупок, систематично проводимо різноманітні промо-акції і робимо відмінні бонусні програми, для того щоб наші клієнти продовжували робити придбання виключно у нас.

Так що ми знаємо про каву? Його Популяризація почалася з Аравійського півострова. Власне тому-то найбільш відомий у світі вигляд даного напою іменується «арабікою», тобто — аравійський. Даному сорту рослин відводиться приблизно 90% всіх кавових посадок у світі. Згодом, культура висаджування цієї рослини перейшла в Індію, а вже звідти деяку кількість паростків було таємно вивезено в Європу всюдисущими голландцями.

На сьогоднішній день можна нарахувати більше 90 видів дерев сімейства Coffea. Напій з плодів люблять і з задоволенням п'ють буквально в кожній країні, хоч спочатку його доля була не так однозначна. Існувало час, коли мелену каву оголошували незаконним продуктом, а продовжували його пити людей жорстоко труїли. Однак, довго подібні обмеження тривати не могло.

Деякі інші держави в цей же час переживали безсумнівний кавовий бум. Виник більш приємний на європейський смак, славнозвісний кави по-віденськи, з додаванням цукру і молока. В. С. Бах, на хвилі повального захоплення, склав забавну «Кавову кантату», в перший раз виконану в 1734 році. В Росії, цей напій шанувався лікарською, приміром, його призначали при мігрені. Встановлено, що Катерина Велика потягувала цей «божественний еліксир» кожен божий день. Їй заварювали його так сильно, що 0,5 кг порошку вистачало тільки на чотири чашечки, а з решти гущі, за її розпорядженням, робилися всілякі маски і скраби, які вона використовувала в косметичних цілях.

Less
More
Кава мелена

Кава мелена

110 товарів
Відображати 1 - 24 з 110 товарів