, Цукерки любить величезна кількість дітей і дорослих. Особливою актуальні вони  в офісах. Все ж, це так сподручно, прихопити між іншим одну-дві штучки  під час інтенсивної трудової діяльності над яким-небудь проектом. За винятком того, що це просто смачно, аналогічні харчові продукти (це і шоколад) здатні миттєво наситити організм людини велико...

, Цукерки любить величезна кількість дітей і дорослих. Особливою актуальні вони  в офісах. Все ж, це так сподручно, прихопити між іншим одну-дві штучки  під час інтенсивної трудової діяльності над яким-небудь проектом. За винятком того, що це просто смачно, аналогічні харчові продукти (це і шоколад) здатні миттєво наситити організм людини великою кількістю потрібних для здоров'я мікроелементів і жирів, що надзвичайно корисно впливає на інтелектуальні можливості індивіда, також як і на його фізіологічні можливості.

У гілки продуктових товарів на сайті магазину «Карат», ви можете підібрати всіляку шоколадну продукцію для невеликих перекусів протягом робочого дня. В цьому розділі для вас зібрані всі найбільш поширені варіації цієї смачної їжі. Є цукерки Raffaello, безмежно обожнювані насамперед дамській частиною будь-якого колективу, а ще цукерки Рошен, виставлені у всьому власному різноманітності. За великим рахунком, бренд шоколадної продукції Roshen, в наших краях не має потреби у великій рекламі. Його продукти популярні серед всіх поколінь.

Кондитерське підприємство Рошен — це торгова марка з великим світовим ім'ям. Воно вважається одним з найбільших у світі, а його продукти славляться високою якістю. Річний обсяг виробництва коливається в межах 450 тонн різноманітних кондитерських виробів. У цьому числі присутні не лише , цукерки, а і вафлі, бісквіти, торти, випічка, карамель — у цілому приблизно 320 найменувань. Виробничі потужності мануфактури Roshen працюють не тільки в нашій державі, але і в деяких інших країнах. Візьмемо, наприклад, литовська філія,  який практикується виготовлення карамелі, як з начинкою, так і без неї. А ще там виробляються оригінальні льодяники.

Угорське рошеновское підприємство вважається одним з найбільш великих в самій Угорщині і виготовляє дуже популярні серед європейців шоколадні з начинкою праліне, урочисті різдвяні набори, а ще захоплюється особистими розробками в шоколадній області. Профілем одного з російських відділень є виробництво шоколадних плиток, карамельних, желейних продуктів, і печива, а другий спеціалізується на желе, ірисі, різноманітних видах і помадок тоффі на базі нуги.

Центральна ж київська мануфактура регулярно виробляє більше ста видів різних кондитерських продуктів, найбільш відомими з них є шоколадно-горіхові , цукерки «Вечірній Київ» і «Київський торт». Норма щоденного виробництва доходить до 25 тонн, а приголомшливе надсучасне оснащення заводу взагалі гідно окремої статті. Крім столиці, на території нашої країни, фабрики цього бренду знаходяться також у Кременчуці та Вінниці.

Шоколад — це підсумок обробки зерен бобового дерева. З причини власного гіркого присмаку, в природному стані він продається нечасто. Більше, його можна зустріти в поєднанні з різними ароматичними добавками (кава, ваніль) або харчовими складовими, наприклад з горішками, родзинками або різноманітними начинками. Зрозуміло, велика частина населення обізнана про благотворний вплив шоколаду на організм. Ще зовсім недавно його збували виключно в аптеках, як чудове ліки, здатне надати життєвих сил та свіжості.

Less
More
Цукерки та шоколад

Цукерки та шоколад

402 товарів
Відображати 1 - 24 з 402 товарів

Підбір товару

Наявність