Чай листовий цінують ті, хто справді любить і поважає справжній смак і пахощі цього чудового напою. крупнолистовий Чай виготовляється з досить великих, міцно скручених листочків чайного куща, які поволі розгортаються, від заварювання гарячою водою. По причині такого згорнутого стану, як раз лише заварний чай здатний зберегти власні лікарські яко...

Чай листовий цінують ті, хто справді любить і поважає справжній смак і пахощі цього чудового напою. крупнолистовий Чай виготовляється з досить великих, міцно скручених листочків чайного куща, які поволі розгортаються, від заварювання гарячою водою. По причині такого згорнутого стану, як раз лише заварний чай здатний зберегти власні лікарські якості і корисний вплив на організм людини в цілому. Ще, він здатний порадувати цінителів своїм індивідуальним для кожного сорту з'єднанням смаку і аромату.

Ми пропонуємо вам купити листовий чай на веб-сайті магазину «Карат». На його сторінках ви виявите поширений у багатьох будинках і офісних організаціях чай Ahmad. Інші, не менш відомі компанії-виробники чаю, теж представили свою продукцію на сторінках нашого інтернет-магазину. Зокрема, Grace і Hyleys, які випускають власні серії цього напою у великому різноманітті. Hyleys запрошує спробувати свій популярний «Плід пристрасті», що базується на смаку і ароматі маракуї, а також представляє лінійку зеленого чаю, як наповненого різними смаковими добавками (лимон, жасмин), так без всяких добавок взагалі. Grace поспішає пригостити своїх шанувальників класикою британського чорного чаю «До сніданку», пропонує справжній заварний чай цейлонський, а на додачу ще деяку кількість варіантів зеленого — з додаванням гірських трав чи з мелісою.

Чай Ahmad, крім класичних видів англійської чорного та природного зеленого, готовий запропонувати вашій увазі серію цікавих, нестандартних різновидів цього напою. Наприклад, «Королівський», що складається з листочків значних розмірів. «Ірландський, до сніданку» — як більш сильне протиставлення «Англійської» варіанту. «Цейлон оранж пеко голд», для отримання якого, з куща береться лише парочка верхніх, найбільш насичених і ніжних листочків, а також чайні бруньки у стані полураскрытия. У даного виробника є ще деяка кількість цікавих купажів. Той самий — «Оолонг грін ти» зі злегка солодким присмаком і ароматом квіткових трав. Цей сорт вирощується і знімається в одній з китайських провінцій і виключно цінується справжніми експертами в чайному справі. У торгової марки Ahmad вийшла ще одна новинка — «Молочний оолонг», який акуратно зривають на високогірних ділянках все того ж Китаю. Він виділяється виразним вершковим запахом і повітряним карамельним присмаком. Настій медового відтінку в змозі зігріти своїм теплом тіло і душу п'є.

Власне кажучи, цей чудовий напій (в особливості, крупнолистовий чай здатний надавати вражаюче вплив на людський організм. Досягти цього у нього виходить завдяки хитросплетінню безлічі хімічних сполук, з яких три сотні експертам вдалося встановити, а інші так і залишилися не распознанными до цих пір. Однак, навіть у певних ідентифікованих, не виходить повністю дізнатися все їх біохімічні характеристики. Ось яку загадку представляє для нас звичайний чай, незважаючи на весь стрімке сучасний науковий прогрес.

Less
More
Чай заварний

Чай заварний

143 товарів
Відображати 1 - 24 з 143 товарів