Про чай можна писати нескінченно довго. Приблизно так само довго, як ми всім людством, п'ємо цей напій протягом століть. За його цілющим властивостям, з ним не зрівнятися, мабуть, ніщо. Сьогодні ми маємо можливість вибирати з безлічі сортів, способів обробки і упаковки чаю. Один такий спосіб   чай пакетований. Це такий дрібно або крупнолистий ча...

Про чай можна писати нескінченно довго. Приблизно так само довго, як ми всім людством, п'ємо цей напій протягом століть. За його цілющим властивостям, з ним не зрівнятися, мабуть, ніщо. Сьогодні ми маємо можливість вибирати з безлічі сортів, способів обробки і упаковки чаю. Один такий спосіб   чай пакетований. Це такий дрібно або крупнолистий чай, розфасований по порціях і упакований кожен окремий одноразовий мішечок із спеціального паперу. Призначений для заварювання на одну чашку.

Чайний розділ нашого інтернет-магазину «Карат» пропонує всім покупцям купити пакетований чай без якого важко уявити життя колективу будь-якого сучасного офісу. Наш сайт являє чай пакетний від найвідоміших виробників, таких як, незмінно популярний Ahmad або Hyleys   класика чорного англійського чаю Breakfast Tea, ну і звичайно Greenfield, що славиться своїм багатим асортиментом і пропонує не тільки традиційний чорний або зелений чай, але і масу варіантів цього напою з різними смаковими композиціями. Приміром, цейлонський чорний з бергамотом і васильковим ароматом, зелений, з квітками ніжного жасмину, чай пакетований з тропічними фруктами або пряний чорний чай з неймовірно корисним чебрецем, чебрецем, смородиною і персиком, який обов'язково зігріє і додасть вам сили холодною зимою. А також, надзвичайно корисні заспокійливі трав'яні збори, такі як медовий ройбуш або ромашка з корицею — це незамінна зброя в протистоянні стресу.

Ми з задоволенням представляємо вам ще й цілу серію карпатського чаю на основі трав, серед різноманіття яких, ви обов'язково знайдете саме те, чого просить ваша душа.

Чай беззастережно можна назвати еліксиром життя і молодості. Прийшовши до нас, у свій час, з родючого Китаю він без бою завоював серця європейців. Що абсолютно виправдано, оскільки на цілому світі не можна знайти напій з більш багатим набором корисних для людського організму речовин. Про те, з якими недугами допомагає справлятися чай, можна написати цілу книгу. Люди, що люблять і регулярно вживають якісний чай, зміцнюють своє здоров'я і забезпечують себе довголіттям. Недарма, раніше чай продавався в аптеках як лікарський засіб.

Чай пакетний хоч і з'явився не так давно, але встиг завоювати прихильність людей і міцно утвердитися на споживчому ринку, завдяки своїй мобільності і простоті використання. Першим матеріалом мішечків для чаю був шовк, але незабаром йому на зміну прийшла марля, як більш дешева та зручна, а вінчала процес удосконалення вже спеціальна фільтрована папір, яку ми бачимо і по сей день. Слідом за однокамерними, з'явилися двокамерні пакетики, для більш насиченого заварювання цього напою, а тепер ще й пакетики-пірамідки, завдяки яким, на думку виробника, чаю вдається краще передати свій смак і аромат.

Такий варіант фасування чаю дозволяє брати його в подорожі, насолоджуватися їм на робочому місці або користуватися в місцях громадського харчування. Одним словом, завжди тоді, коли для заварки повноцінного чаю немає ні часу, ні відповідних умов.

Less
More
Чай пакетований

Чай пакетований

207 товарів
Відображати 1 - 24 з 207 товарів