Біндер для паперу це механізм, за сприяння якого відбувається утримування певної кількості паперів. Є інше найменування для цих конструкцій   затискачі для паперу. Чимось вони нагадують звичайні прищіпки, оскільки функціонують за одним і тим же принципом. Різноманіття розмірів биндеров дає шанс вибрати зажим під стопку паперів майже будь-якої то...

Біндер для паперу це механізм, за сприяння якого відбувається утримування певної кількості паперів. Є інше найменування для цих конструкцій   затискачі для паперу. Чимось вони нагадують звичайні прищіпки, оскільки функціонують за одним і тим же принципом. Різноманіття розмірів биндеров дає шанс вибрати зажим під стопку паперів майже будь-якої товщини. Крім того, дана деталь відмінно може бути застосована і як затиск для грошей.

У розділі всіляких паперових затискачів, на сторінках інтернет-магазину «Карат» ви можете відібрати і купити біндер дійсно різного зразка. Визначити наш сайт серед інших, вам безперечно допоможе, зокрема, подібний пошуковий запит - «затиск для грошей київ». «Карат» пропонує не лише різноманітні малі канцелярські приналежності, але і досить габаритні офісні товари, наприклад, меблі і всіляку велику офісну техніку. Також на нашому порталі ви зможете знайти товари підсобного призначення, які знадобляться вам для підтримування належної чистоти в офісних кабінетах. Ще, у нас є хороший розділ, присвячений діловим презентів. Там ви можете побачити достаток варіантів ділових подарунків, починаючи від самих загальнопоширених і завершуючи ексклюзивними.

Крім того, компанія «Карат» організувала додатковий портал, цілком присвячений шкільних товарів. На його сторінках ви знайдете всі речі і канцелярські приналежності, які лише тільки зможуть знадобитися вашому учневі. Ми пропонуємо прогресивні каркасні портфелі різних расценочных категорій, високоякісні і багатофункціональні бокси для сніданків і фляжки до них, які виконані в загальному стилі. І безумовно, на цьому сайті є безліч всіляких канцелярського приладдя.

Біндер для паперу виробники роблять в основному металевим. Його лапки мають можливість закріплюватися в двох різних позиціях, які можна встановлювати самостійно. Затискачі для паперу пропонуються виробниками в різноманітних колірних варіантах. Маленькі комплекти биндеров йдуть в картонних коробках, а ті, що побільше — пакуються в зручні для подальшого використання пластикові бокси.

То і справа, різного роду затискачі застосовуються в офісних установах. Ними доречно затискати паперові документи або навіть пачки грошей. В якості альтернативи класичним скрепкам, біндери все ж, значно зручніший у використанні, тому що вони краще стискають і розраховані на більшу кількість аркушів паперу. Крім того, виглядають вони безумовно привабливішою. Частково тому, неабияку поширення затискачі-біндери мали серед студентів.

Цікаво, що крім класичного застосування затискачів для паперу, винахідливі голови придумують альтернативні методи їх використання. Приміром, з них роблять підставки для телефонних апаратів, олівців, ручок і серветок, а також застосовують замість гудзиків або запонок. Біндери добре проявляють себе в якості холдерів для записок, незвичайних прикрас і шпильок для волосся. Одним словом, тут можна дати розгулятися фантазії.

Less
More
Біндери та інші затискачі для паперу

Біндери та інші затискачі для паперу

36 товарів
Відображати 1 - 24 з 36 товарів

Підбір товару